face
  
Sepetim(0)

11.11 ŞANSLI İNDİRİM GÜNLERİ DIMAOND LINE’DA!

Diamond Line Gülaylar’da 2020 yılının 11.11, Şanslı indirim Günleri başlıyor. 11.11 Şanslı İndirim Günlerinde altın ve pırlantada %40 indirime ek sepette %20 indirimi kaçırmayın! Diamond Line Gülaylar’da 11.11’in şanslı indirim günlerinden yararlanmak için hemen tıkla!

Diamond Line, 11.11 Şanslı İndirim Günlerinde kullanıcıların altın ve pırlantada, yılın en şanslı indirimini sunuyor. Diamond Line Gülaylar’ın avantajlı fiyat, taksit ve sigortalı kargo avantajlarından yararlanarak binlerce ürün arasından ihtiyacınız olan ve arzuladığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Ertelenen, hayal edilen evlilik teklifleri, söz verilen yıldönümü hediyeleri için yılda sadece bir kez yapılan bu şahane indirimden hemen yararlanın. Diamond Line’da yılın en şanslı ve indirimli fiyatlarını müjdeleyen 11.11’de altın ve pırlantada göz kamaştıran indirimler sizi bekliyor. Oturduğunuz yerden alışverişin keyfini yaşamak için yapmanız gereken tek şey, beğendiğiniz ürünleri seçerek sepetinize eklemek… gulaylar.com fırsatlarıyla binlerce seçenek arasından hayal ettiğiniz altın ve pırlanta ürünleri hemen satın alabilir veya sevdiklerinize muhteşem bir sürpriz yapabilirsiniz.

Diamond Line 11.11 Şanslı İndirim Günleri

11.11 Nedir?
11.11 indirimleri ilk kez Çin’de uygulanmıştır ve daha sonra tüm dünyaya yayılmıştır. Dünya genelinde bir alışveriş festivaline dönüşen 11.11 tarihi, 1993 yılında Çin’deki birkaç üniversite öğrencilerinin başlattıkları bir uygulamaya dayanmaktadır. Bu tarihte Çin’de bekar kişiler, hem bekarlıklarını kutluyor hem de 11.11 tarihinin uğur, şans getirdiğine inanmaktadırlar. Bu tarihte alınan şeylerin iyi şans ve bereket getirdiğine de inanılmaktadır. Bu özel günün 11.11’de kutlanmasının sebebi ise Çin’de 1 rakamının şansı, bereketi, uğuru ve bekarlığı temsil etmesidir.


11.11 İsmi Nasıl Ortaya Çıktı?
Çin’de geleneksel ve özel bir gün olan 11.11, ilk kez perakendende 2012 yılında Çin’de firmaların indirim yaptığı gün haline dönüştü. Bugün de alınan ürünlerin, giyilen yeni kıyafetlerin ve yeni takıların büyük bir şans getireceğine olan inanç perakende sektöründe tescilli bir indirim günü olarak kabul edilmesine sebep olmuştur. Ayrıca uzak doğuda 11.11 bekarların da günüdür. Bekarlar evlenmek için kendilerine şans getirmesi için yeni şeyler alırlar. Çin’de başlayan devamında tüm dünyada kabul edilen uğurlu, şanslı 11.11 günü perakende de markalar tarafından müşterilerine indirim fırsatları sunarak kutlamaktadır.


11.11’de Neden İndirim Oluyor?
Perakende sektöründe yılbaşı öncesi tüm dünyada ve ülkemizde alışveriş yoğunlaşmaktadır. Sevdiklerine bu dönemde hediye alanların sayısı epeyce artmaktadır. Bu dönemin başlangıcında markalar büyük bir indirime girerek aslında yılın son satışlarını gerçekleştirirler. Bu satış markaların yıllık hedeflerine ulaşması için önemlidir. Bu sebeple en büyük indirimi bu döneme saklarlar. Yoğun satışlar sonrası markalar hem yıl bazında stoklarını eritirler hem de o yılın satış hedeflerini tutturmaya çalışırlar. Ayrıca 11.11 gibi şanslı ve bereketli olduğuna inanılan bir günde müşteriler kendilerine yeni kıyafet, yeni eşyalar ve yeni takılar almaktadır. Markalar bu alışveriş hacminden maksimum derecede istifade edebilmek için yılın en büyük indirimlerini bugünde yapmaktadırlar.


Diamond Line Gülaylar 11.11 İndirimi Ne Zaman Başlayacak ve Kaç Gün Sürecek?


Diamond Line Gülaylar’ın 11.11 Şanslı İndirim Günleri 2020 yılında 9 Kasım Pazartesi günü başladı. Bu büyük indirimler altın ve pırlanta binlerce üründe geçerli olacaktır. 3 gün sürecek olan büyük indirimi kaçırmayın!


11.11 İndirim Döneminde Hangi Markalarda ve Hangi Kategorilerde İndirim Var?
Diamond Line Gülaylar’da 11.11 Şanslı indirim Günlerinde altın ve pırlantada binlerce üründe büyük indirim sizi bekliyor. Ayrıca, sezon sonu ihraç fazlası ürünlerde maliyetine satış fırsatı!

Diamond Line Gülaylar; pırlantada tektaş, beştaş, pırlanta baget yüzük, pırlanta kolyeden, su yolu bilekliklere; altında 14 ayardan 22 ayara kolye, küpe, bilezik, bileklik, düğün seti, altın setler olmak üzere çok geniş kategoride ürün yelpazesine sahiptir. En trend ürünlerin yer aldığı Diamond Line Gülaylar’da ayrıca erkek kategorisinde erkek zincir, erkek bileklik, erkek kolye, tesbih, kol düğmesi, kravat iğnesi gibi birçok ürün yer almaktadır. Diamond Line’da çocuk kategorisinde ise yeni doğanlar için altın nazarlıklar, altın iğneler, altın emzik gibi ürünler yer alırken, kız çocukları için birbirinden şirin altın küpeler, altın künyeler, altın bileklik ve kolyeler; erkek çocuklar için altın künye ve bileklikler satılmaktadır.

Diamond Line Gülaylar’da 11.11 Şanslı İndirim Günleri’nde , E küçük büyük herkesi sevindirmenin tam zamanı! Yıl bitmeden hem kendinize hem de tüm sevdiklerinize şans getiren anlamlı bir hediye verin!

11.11 Şanslı İndirim Günleri’nde altın ve pırlanta ürünlerde geçerlidir. Ziynet, Happy Gold, 1 carat ve üstü pırlantalarda geçerli değildir.


Diamond Line Gülayla’da 11.11 Şanslı İndirim Günlerinin Avantajları Nelerdir?
Diamond Line Gülaylar’da 11.11 Şanslı indirim Günlerinde şanslı indirimler sizi bekliyor. Altın ve pırlantada %40’a varan indirime ek sepette %20 indirim ayrıca ücretsiz sigortalı kargo fırsatı!

Diamond Line Gülaylar’da 11.11 Şanslı indirim Günlerinde altındaki yükselişlerden dolayı hayal ettiği ürünü alamamış olanlar bu indirim tam size göre! Evlilik hazırlığı içinde olanlar veya evlilik teklif etmek isteyenler ise 11.11 Şanslı İndirim Günlerindeki büyük indirimlerle sevdiklerini mutlu edecek. Pırlanta Tektaş ve Alyanslarda binlerce çeşit ve en iyi indirim sizi bekliyor! Ayrıca, Doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni doğan bebek hediyesi için 11.11 indirimini kaçırmayın!

Diamond Line Gülaylar, 9-11 Kasım tarihleri arasında 11.11 Şanslı İndirim Günleri ile yüzleri güldürüyor. Senenin en avantajlı fiyatları Diamond Line Gülaylar’da! Diamond Line’da alınan ürünler ömür boyu bakım garantisindedir Diamond Line Gülaylar’da altın ve pırlanta ürünler sertifikalıdır. Diamond Line ürünleri, şahane sunset kutularında, sertifika ve garanti belgeleri ile birlikte özenle paketlenmiş şekilde gelecektir.


Diamond Line Gülaylar 11.11 İndirim Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?


Diamond Line Gülaylar’ın 11.11 Şanslı İndirim Günleri 11 Kasım Çarşamba günü saat 00:00’da sona erecektir. Diamond Line, 3 gün boyunca altın ve pırlantada büyük indirim fırsatını sunuyor. Siz de bu büyük eşsiz indirimden yararlanarak yeni yıla girerken kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu edin!


%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim