Whatsapp

Franchise Sistemi

Kurumsal

Franchise Başvuru Formu İçin Tıklayınız..


GMS içinde franchise, satış noktası veya corner olarak yer aldığınızda, saygın, güvenilir ve sorumluklarının bilincinde bir firmayla çalışma fırsatına sahip olacaksınız. Her şeyden önemlisi Gülaylar’ın uzun yıllar boyunca edindiği bilgi birikimi ve deneyimlerden faydalanarak ilerleyeceksiniz.

GMS ile Gülaylar’ın kurumsal know-how’ı ve gücünden yararlanarak yatırımlarınızın karşılığını kısa zamanda yüksek kar marjı olarak alacaksınız. Sektördeki 90 yılı aşkın tecrübeyle hazırlanan verimli çalışma ortamında riskten uzak bir şekilde hızla büyüyeceksiniz.

Gülaylar Gücüyle Rekabete Hazırsınız…

GMS’ye geçtiğinizde, dev bir markayla çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Franchise, satış noktası ve corner sistemine dahil olduğunuzda Gülaylar’ın kurumsal gücü her zaman yanınızda olacak ve konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla Gülaylar, çözüm ortağınız olacaktır. Uluslararası standartlarda hizmet veren bir firmanın sunduğu ayrıcalıkları yaşayacaksınız.

Müşterileriniz İçin Keyifli Bir Alışveriş Ortamı...

GMS içinde mağazalarda bütünselliği yakalamak amacıyla mimari, iç mimari, mobilya ve diğer donanım elemanlarında belli bir kurumsal kimlik içinde ilerlenmektedir. Bu sayede fonksiyonellik ve estetik ilişkisi bir arada işlenerek çok yönlü mağazalar oluşturulmaktadır.

Gülaylar Eğitim Akademisi...

GMS’ye geçtiğinizde mağaza içi verimliliğin arttırılmasına ve yönetim yapısının iyileştirilmesine yönelik olarak düzenli eğitimler verilecektir.

Gülaylar Eğitim Akademisi, ilk olarak mağazanızın açılışından önce düzenleyeceği eğitimle çalışanlarınızın bölgeye adaptasyonunu sağlayacaktır. Bu ilk eğitimde bölgedeki müşteri profili personelinize net bir şekilde anlatılacaktır. İlerleyen dönemlerde eğitimler mağazanın lokasyonuna göre belirlenmekle birlikte en az 6 ayda bir tekrarlanacaktır. Her eğitim programı, konusuna göre pratik uygulamalar içerecektir.

Pazar hakkında yeni bilgiler, mali analizler ve iş idaresiyle ilgili güncel stratejilerin sizlerle paylaşılması da, performansınızı arttıracaktır.

Online Mağazacılıkla Her Şey Daha Kolay...

GMS içinde çok daha hızlı ve kolay bir şekilde çalışma imkanına sahip olacaksınız. Çünkü hangi çapta yatırım yaparsanız yapın, merkeze internet ortamında online olarak bağlanacak ve bilgi akışınızı yönlendirebileceksiniz. Gülaylar, sistemin merkezini oluşturarak güncel bilgilerle sizi destekleyecek. Online mağazacılığın en büyük yararı operasyonun hızlandırılması ve zaman tasarrufu sağlamasıdır.

Satış Sonrası Mükemmel Servis Anlayışı...

Satış sonrası teknik servis ve garanti sertifikaları, müşteri memnuniyeti için önemli bir faktördür. Gülaylar, hızlı ve zamanında servis anlayışını benimseyerek servis merkezinde her ürünle ilgili özel takip dosyaları oluşturmaktadır. Alınan ve satılan ürünlerle ilgili detaylı bilgileri içeren bu dosyalar müşteri ve satıcı için büyük önem taşımaktadır. Müşteriniz aldığı ürünü bakım için getirdiğinde bu dosyalar üzerinden her türlü bilgiye ulaşılarak kısa zamanda işlemi tamamlanacaktır.

Satış sonrası hizmet anlayışı Gülaylar’ın toplam kalite bilincinin en önemli parçasıdır. GMS ile siz de bunu yakından hissedeceksiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) İle Rakiplerinizin Önüne Geçin...<

Firmaların karlılığı, ürünlerini müşterilerin özel zevklerine hitap eden cezbedici bir şekilde sunmalarına bağlıdır. Bu noktada yeni müşteriler edinmek, müşteri sadakatini ve memnuniyetini sağlamak için kullanılan CRM büyük önem kazanmaktadır.

CRM,

  • - Hedef kitleyi tanımaya çalışmak,
  • - Hedef kitlenin alışkanlıklarını ve özel zevklerini belirlemek,
  • - Müşterilere değerli ve önemli olduklarını hissettirmek,
  • - Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını belirlemek, anlayışları doğrultusunda pazar olanaklarının arttırılmasını sağlamaktadır.

Gülaylar müşteri odaklı çalışma anlayışına paralel olarak CRM sisteminden yararlanmaktadır. Kendine müşterisinin gözünden bakarak hareket etmektedir. Müşteri profilini çok iyi tanıyan ve “kişiye özel hizmet” anlayışıyla onları özel hissettiren Gülaylar, bu yeteneklerini GMS ile size sunmaktadır.

Hedefi Vuran Reklam ve Tanıtım Çalışmaları...

Pazarlama faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçası olan reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınız da GMS içinde etkili sonuçlar doğuracak şekilde planlanacaktır. Planlar doğrultusunda hem sizin hem de Gülaylar’ın yurt çapında reklamı yapılacaktır. Gerek yazılı, gerekse görsel basında yer alan Gülaylar, marka değerini arttıran çalışmalarla gündemde kalmayı sağlayacaktır. Özellikle görsel medyaya ağırlık verilerek marka bilinirlilik oranı sürekli arttırılacaktır. Tek başınıza yapamayacağınız reklam ve tanıtım çalışmaları, hem etkili hem de düşük maliyette GMS ile gerçekleştirilecektir.

Güçlü ve Tutarlı Bir Kurumsal Kimlik İçinde İlerleyin...

Gülaylar, kendini belli bir tutarlılık ve bütünlük içinde yansıtmak için kurum kültürü ile oluşturduğu, kurumsal kimliğini GMS içinde sizinle paylaşacaktır. Özel mücevher kutularından faturalara, ikram malzemelerinden mağaza cephesindeki tabelaya kadar her alanda aynı kurumsal kimlik ile faaliyet göstereceksiniz. Gülaylar kurumsal kimliğiyle kendinizi müşterilerinize en doğru şekilde tanıtacaksınız. Güçlü bir kurumsal kimlik müşterilerinizin zihninde sağlam ve güvenilir bir kuruluş inancını pekiştirecektir.

Kurulunuz Sizi Temsil Etsin...

GMS içinde bayiler arasındaki iletişimi güçlendirmek ve bilgi alışverişi sağlamak için özel toplantılar düzenlenecektir. Bayilerden oluşacak kurullar,

  • - Reklam,
  • - Ürün Seçimi,
  • - Pazar Stratejisi,
  • - Personel Eğitimi

konularında kendi aralarında görüş alışverişinde bulunarak daha etkili satış gerçekleştirebilmek için yapılması gerekenler hakkında birlikte hareket ederek güç birliği sağlayacaktır.

X
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.