Whatsapp

Gülaylar Mağazacılık Sistemleri (GMS)

Kurumsal

Franchise Başvuru Formu İçin Tıklayınız..


Sektörde farklı bir yer hayal edenlere...

Günümüzde farklılaşmak her sektör için çok önemlidir. Özellikle kuyumculuk gibi sürekli değişim içinde olan bir alanda faaliyet gösteriyorsanız işiniz çok daha zor. Çünkü kuyumculuk sektöründe sürekli yeni modeller tasarlanmalı, yeni akımlar takip etmeli ve başka hiçbir markaya benzemeden kendinizi ifade etmelisiniz. Çağımızda yaşanan ekonomik gelişmeler de bunu destekler nitelikte. Ulusal ve uluslararası piyasalarda artan rekabet şartları, firmaların çalışmalarını yeni işletmecilik ve finans yöntemleri ile sürdürme zorunluluğunu doğurmuş durumda. Firma yöneticileri günün ekonomik koşulları içinde modern sistemler oluşturarak işletmenin verimliliğini en yüksek düzeye çıkaracak değerler yaratmaktadır.

“Farklılaşmak, gücü paylaşmak, girişimcilere kendini ispatlamış bir firmayla çalışma imkânı sunmak” üzerine kurulan GMS sistemi ile yatırımcılar güvenilir bir markanın işletme kaynaklarından ve tecrübesinden yararlanarak daha yüksek bir iş hacmi oluşturmaktadır.

Girişimcilerin tek başlarına piyasadaki güçlü markalarla rekabet edebilme şansları pek yoktur. Bu nedenle kalitesi ve hizmet anlayışı tüm dünyada kabul görmüş bir markanın şemsiyesi altında güvenli bir çalışma ortamını tercih etmektedirler. Ekonomik risklerden korunarak, sermayelerini kurumsal know-how’a sahip büyük firmalarla paylaşarak yol almaktadırlar.

Genel olarak GMS, sermaye büyüklüğü ne olursa olsun yatırımcılara haksız rekabetten uzak, başarısızlık riskini en aza indirildiği avantajlı bir iş hayatı sağlamaktadır. Bu sisteme geçmeyen mevcut mağaza yapıları, değişen ekonomik şartlar içinde yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadır.

Bugün mücevher müşterileri satın alma aşamasında özellikle 3 nokta üzerinde önemle durmaktadır: marka değeri, tasarım ve fiyat.

Kuyumculuk sektöründe yatırım yapmak isteyenler güçlü bir markanın şemsiyesi altında müşterilerine uygun fiyatlar üzerinden özgün tasarımlar sunmak zorundadır. İşte GMS’nin farkı da burada ortaya çıkıyor.

Gülaylar,

  • - Liderlik,
  • - Stratejik Planlama,
  • - Müşteri ve Pazar Odaklı Çalışma,
  • - Bilgi Analizi,
  • - İnsan Kaynağına Önem,
  • - Yönetim,
  • - Sonuçları Değerlendirme,

kriterlerine göre çalışarak elde ettiği yüksek performans gibi tüm uluslararası iş yapma modellerini GMS ile kuyumculuk ve mücevherat sektöründe yatırım ve iş yapanlarla paylaşmaktadır.

Bu sisteme dahil olduğunuzda hem kaliteli ürün, hem satış sonrası hizmet, hem de tasarım açısından müşterilerinizi daha da memnun edecek, Gülaylar markasıyla rakiplerinizden farklılaşacaksınız.

Sistem, ağır rekabet koşullarında kar marjlarının azalmasına karşı satış gelirlerini arttıran yaratıcı çözümler getirmektedir. Bu anlamda GMS, işletme becerilerinin, pazarlama stratejilerinin ve güçlü desteğin işin her aşamasında sunulduğu sağlam yapılı bir organizasyondur.

GMS, klasik bayilik sistemlerinden farklı bir işleyişe sahip olduğundan Türk kuyumculuk sektörü için bir ilktir. Pazarlama tekniklerinin siz yatırımcılara aktarılması yoluyla ortak bir kurum ve hizmet anlayışı oluşturulmaktadır.

Kuyumculuk sektöründeki mağaza yönetimi ve perakende operasyonlarının geliştirilmesinde en yüksek verim ve karlılık GMS ile sağlanabilir.

X
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.