face
  
Sepetim(0)

Kurumsal

Kurumsal

Gülaylar Group'un temeli 1926 yılında kurucumuz İhsan Gülay tarafından atılmıştır. İkinci kuşak Mehmet Gülay'ın 1951 yılında işleri devralmasıyla birlikte Gülaylar’ın önce bölgesel sonra Türkiye ve dünya çapında yapılanması kurumsal bir istikrar içinde gelişerek bugünlere ulaşmıştır.

Bugün, arkasında 90 yıla ulaşan tecrübe ve sermaye birikimi olan, sağlam temellerin üstünde yapılanan Gülaylar Group, ana sektörü olan kuyumculuk alanında; tasarımdan üretime, toptan satıştan perakende satışa, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini tam entegre bir yapılanma ile sürdürürken, zaman içerisinde faaliyetlerine eklediği turizm, gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektörlerinde de uluslararası çapta şirketler oluşturarak 3 sektörde faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen gruplarından birisi olmuştur.

Türkiye'nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 205. sırada şirketi bulunan Gülaylar Group, her biri kendi alanında öncü 36 şirketten oluşmaktadır. Kuyumculuk sektöründe tam entegre yapıda faaliyet gösteren şirketlerini kuyumculuk grubu adı altında birleştirmiştir.

Gülaylar Kuyumculuk Grubu:

Ar-ge Şirketi, Üretim Şirketi, İhracat Şirketi, İthalat Şirketi, Toptan Satış Şirketi, Toptan Satış Cornerları (5000 Adet), Toptan Aktif Satış Ekipleri, Franchise Mağazaları ve Perakende Mağazalar Zinciri ile yalnız Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesinde tanınmış bir markadır.

Gülaylar Kuyumculuk Grubu, ar-ge grubu içinde yer alan tasarım ekibi ile dünya çapında seçkin ve kaliteli ürün koleksiyonları ile 55'i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu ülkeler arasında ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Japonya, İtalya, Kanada, Suudi Arabistan, Dubai gibi ülkeler yer almaktadır. Gülaylar Kuyumculuk Grubu, Türkiye'de uzun yıllardır gerçekleştirmekte olduğu toptan ve ihracata yönelik altın ve mücevher satışını Amerika'nın ve dünyanın en önemli ticaret merkezi konumundaki New York'ta kurduğu Elite Gold Inc. şirketi ile tüm dünyaya yaymıştır. Elite Gold Inc. şirketi New York Manhattan 47. Cadde’de uluslararası toptan altın ticareti yapan bir dünya şirketi olarak 2000 senesinden bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Gülaylar Kuyumculuk Grubu bünyesindeki diğer marka olan Diamond Line, montür ve pırlanta ürünlerini sunmaktadır. Her bütçe ve beğeniye hitap eden yüksek kalitede üretilmiş, çekici ve kişiye özel koleksiyonları ile Diamond Line, Türk mücevherat sektöründe öncü pırlanta mücevher üreticilerindendir.

Gülaylar Group'un turizm sektöründeki markası “Elegance Hotels International”dır.

Gülaylar Group'un sektör çeşitlemesi hedefi ile 1982 senesinde başlatılan turizm yatırımları, 1989 senesinde beş yıldızlı, 500 yatak kapasiteli olarak inşasına başlanan Elegance Hotels International, 1992 senesinde Marmaris'te işletmeye alınmıştır. Yatırımın gerçekleştirildiği dönemde kredi kullanmadan % 100 özkaynakla yapılan ve işletmeye alınan, döneminin iki 5 yıldızlı otel yatırımından birisi olan Elegance Hotels International Resort Hotel yatırımında ve işletmeciliğinde adından çokça söz ettirmiştir.

Turizm sektöründeki tecrübe ve birikimi 20 seneye yaklaşan Gülaylar Group, Elegance Hotels International markasının Avrupa ve Amerika marka haklarına da sahiptir. Türkiye'nin lokomotif sektörleri içinde her zaman ilk 3 arasında yer alacağını öngördüğü turizm sektöründe otel yatırımlarına devam etme stratejisini oluşturmuş olan Gülaylar Group, İstanbul'un turizmdeki gelişme potansiyeline paralel olarak, öncelikle İstanbul'da sonrasında ise diğer dünya metropollerinde 5 yıldızlı otel yatırımlarına devam etme kararındadır.

Gülaylar Group'un faaliyet gösterdiği sektörlerden biri de Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat sektörüdür.

Gülaylar Group bünyesindeki gayrimenkullerin yönetimini ve inşaat işlerini City’s Property Development yürütmektedir. Gruba yararlı olabilecek gayrimenkullerin bulunması veya inşa edilmesi, yönetimi ve en yüksek katma değer ile değerlendirilmesi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesini gerçekleştirmektedir.

City’s Property Development çağdaş yapılar ile yüksek kalite normlarını benimseyerek, istenilenden daha üst kalitede, daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde Gülaylar Group'un gereksinimlerine uygun projeler, tasarımlar ve çözümler üretmektedir.

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim