Whatsapp

İptal İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

Ürünlerimiz yasal çerçeve içerisinde cayma hakkı kapsamında 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Kişiye özel olarak üretilen, değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade kapsamı dışındadır. Örneğin; “Kendi mücevherini kendin tasarla” uygulaması kullanılarak sipariş edilen ürünler, pırlanta grubu ürünlerindeki 14 ayar altın dışındaki ayarlarda sipariş edilen ürünler, müşteri parmağına göre ölçüsü değiştirilen ürünler ve üzerine özel yazılar yazılmış ürünler ve sertifikası kaybolmuş hiçbir ürün iade alınamaz. Aynı koşullar değiştirilmek istenen ürünler için de geçerlidir.

Ürün İade ve Değişim Süreci

  • Öncelikle iade talebinizi yazılı olarak musterihizmetleri@gulaylar.com e-mail adresine iletmelisiniz.
  • Talebiniz inceleyecek olan Gulaylar.com Müşteri Hizmetleri 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacaktır.
  • Gulaylar.com müşteri hizmetlerinin incelemesini takiben size iletilecek olan adrese iade etmek istediğiniz ürünü teslim aldığınız şekliyle (ürün, fatura, sertifika, ürün kutusu ve ambalajı ile birlikte gulaylar.com’ a gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle) eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.
  • Faturası olmayan siparişler iade alınmayacaktır.
  • İade gönderimi sırasında kargo firmasından veya iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelebilecek bozulma vb. değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu, kargo ve sigorta masrafları dahil oluşacak tüm masraflar iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.
  • İade alındıktan sonra iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği gulaylar.com kalite ekspertiz ekibi tarafından incelenir.
  • İade onaylandığı takdirde 10 iş günü içerisinde ürün/ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına; havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.
  • İade tutarının kredi kartına yansıması bankalara göre değişiklik göstermekle birlikte 1 - 7 iş günü sürebilmektedir.
X
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.