face
  
Sepetim(0)

İnsan Kaynakları

Özgeçmişinizi bize gönderip, hızlıca başvuru yapabilirsiniz. Göndermek için tıklayınız..


Kurumsal

Gülaylar, her biri kendi alanında lider ve öncü şirketler ile uluslararası iş yapma modeli ve anlayışı ile farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gülaylar, yüksek kalite normlarını benimseyerek uluslararası müşterilerinin gereksinimlerine uygun tasarım ve çözümler üretip, işin başından sonuna kadar her aşamada istenilenden daha üst kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde neticelendirerek, işlerini güven, dürüstlük, saygı ve sorumluluk misyonu ile gerçekleştirmektedir.

Uluslararası iş yapma modelinden asla taviz vermeden, çağımızın gelişmelerini yakından takip etmek de kurumumuzun temel prensiplerindendir.

Amacımız üstleneceğimiz projeleri, her kademede çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamak, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Gülaylar Group’ta İnsan Kaynakları

Ar-ge Şirketi, Üretim Şirketi, İhracat Şirketi, İthalat Şirketi, Toptan Satış Şirketi, Toptan Satış Cornerları (5000 Adet), Toptan Aktif Satış Ekipleri, Franchise Mağazaları ve Perakende Mağazalar Zinciri ile yalnız Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesinde tanınmış bir markadır.

Hedeflerimize ulaşmada bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımız.

2000'li yıllarda da müşterilerimizi verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek iş alanlarımızdaki liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturuyor.

En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, eğitilmiş, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini değerlendiren, insiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık, Gülaylar ’da çalışmayı ayrıcalık sayan, kaliteli, mutlu bir iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Gülaylar Kültürü’nü korumak ve geliştirmek İnsan Kaynakları politikamızın temel dayanağı.

Çalışanların en değerli varlığımız olduğuna inanıyoruz. Çalışma arkadaşlıklarımıza geçici gözüyle bakmıyor, ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri çekmeyi, çalışanlarımızın gelişmelerine yardımcı olup, onları teşvik ederek uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.

Aramıza yeni katılan personeli, çalışmaya başladığı ilk günden itibaren, İşe Uyum Eğitimi’ne alıyoruz. Gerek iş dışında, gerekse iş başında düzenlenen programlarla eğitimleri sürdürüyor, kişilerin gelişmelerini izliyoruz.

İnsanların eşit olduğuna inanıyor ve iş yaşantımızda da bu ilkeyi uyguluyoruz. Çalışanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farkı gibi ayrım ve değerlendirme yapmayarak, herkese kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz.

Seçme - Yerleştirme ve çalışanlarımızın Kariyer Planlaması yapılırken çok titiz davranıyor, sadakat, dürüstlük, takım çalışmasına yatkınlık, duyarlılık, iş ahlakı, kendisiyle ve çevresiyle barışık olmayı temel ölçütler olarak kabul ediyoruz.

Seçme - Yerleştirme

Gülaylar’da Seçme – Yerleştirme sürecinde adayların her pozisyon için gerekli olan yetkinliklere sahip olup olmadıkları objektif, güvenilir ve geçerli metotlarla tespit edilip, iş hayatı ile kişisel başarısındaki yetkinliklerin rol oynadığı bir yapı hedeflenmiştir. Bu hedef doğrultusunda oluşturulan prosedürlere göre İnsan Kaynakları web portallarına, gazetelere verilen ilanlar dışında, kişisel başvuru yolu ile yılın her döneminde başvuruya açıktır. Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da adaylar rutin olarak yapılan mülakatlara davet edilebilir. İhtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır.

Gülaylar’ın İnsan Kaynakları ihtiyacı, geniş bir yelpaze ile tanımlanabilir. Başvurular sırasında ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisan bilgisi önemli olmakla birlikte görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler de adayın seçiminde önemli rol oynar.

Ücret Politikası

Grubun ücret artış uygulaması, güncel piyasa trendlerini yansıtabilme politikası ve artan performansı ödüllendirebilmek için her yıl Temmuz ayında gerçekleşir. Her ücret artış dönemi öncesinde piyasa ücret araştırması yapılır.

Dikkate alınan kriterler içinde en üstte yer alan kriter, kişisel yetkinlik ve artan performansı ödüllendirmek olduğu için Gülaylar’ da performans değerlendirmesi öne çıkmaktadır. Gülaylar, kişisel performans gelişimini istikrar ile gerçekleştirebilen adaylar için radikal bir şekilde uluslararası standartta performans değerlendirmesi uygulayarak üst seviyede maddi gelişim imkanları sağlamaktadır.

Eğitim Programları

Gülaylar bünyesinde düzenlenen eğitimlerin temel amacı, çalışanın yerine getirdiği görevle ilgili teknik bilgi ve beceri düzeyini arttırmak ve gelecekteki Kariyer Planları ile ilişkili olarak bir sonraki görevinde ihtiyaç duyacağı teknik bilgi ve becerileri kazandırmaktır.

Bunun dışında şirketlerimize yeni katılan personel, çalışmaya başladığı ilk günden itibaren oryantasyon ve işin üzerinde uygulamalı ihtisas eğitimlerine tabi tutulur.

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim