Whatsapp

Kampanyalarımız

Taksit Geri Döndü!

Taksit

Tüm kredi kartlarına 4 taksit imkanı ile alışverişe hemen başlayın...

Not : Happy Gold ve ziynet ürünlerde geçerli değildir. Tek çekim olarak satın alabilirsiniz.

Sepette Ekstra İndirim

Sepet İndirim

1-30 Haziran tarihleri arasında sepette %40' a varan indirim fırsatını kaçırmayın...

Çift Alyans

Gümüş Ev Ürünleri

Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Evlilik Seti Kampanyası

set

Evlilik Setlerinde Kampanya! Kısa bir süreliğine 2999 TL'den başlayan fiyatlarla...
Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Efekt Tektaş Beştaş Kampanyası

Tektaş Beştaş

Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Yeni Üye İndirimi

yeni üye

Yeni üye olan müşterilerimize özel 500 TL üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL anında indirim!

Kampanyalar birleştirilemez.

Not : Fotoğrafında indirim veya fırsat etiketi bulunan ürünler indirim kapsamı dışındadır. Happy Gold, 22 ve 24 Ayar altın, 1 karat ve üstü tektaşlarda, ziynet ürünlerde geçerli değildir.

Hopi

Altın Ürünlerde %5 ve Pırlanta Ürünlerde %5 Paracık Kazan!

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada altın ürünlerde %5 Paracık, pırlanta ürünlerde %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca altın ve pırlanta ürünlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya indirimli ürünlerde, fırsat ürünlerinde, Happy Gold, 22 ayar altın, 24 ayar altın, ziynet ürünlerinde, 1 karatlık ve üzeri tektaş ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Fırsat Ürünlerinde %5 Paracık Kazan!

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada fırsat ürünlerde 5 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca fırsat ürünü altın ve pırlanta ürünlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Happy Gold, 22 ayar altın, 24 ayar altın, ziynet ürünlerinde, 1 karatlık ve üzeri tektaş ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Pırlanta ve Elmas Tektaş Kampanyalı Ürünlerde %5 Paracık Kazan.

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada Pırlanta ve Elmas Tektaş Kampanyası'na dahil olan; The Love Diamond Koleksiyonu, 14K Beyaz Altın, 0,07ct. H vs I Pırlanta Tektaş ve Katre Koleksiyonu, 8K Rose Altın, 0,12ct. Beyaz Renk Elmas Tektaş ürünlerinde %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca Gülaylar'ın Pırlanta ve Elmas Tektaş kampanyası için belirlemiş olduğu ürünlerden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Pırlanta ve Elmas Beştaş Kampanyalı Ürünlerde %5 Paracık Kazan.

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada Pırlanta ve Elmas Beştaş Kampanyası'na dahil olan The Love Diamond Koleksiyonu, 14K Beyaz Altın, 0,32ct. H vs I Pırlanta Beştaş ve Katre Koleksiyonu, 8K Rose Altın, 0,42ct. Beyaz Renk Elmas Beştaş ürünlerinde %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca Gülaylar'ın Pırlanta ve Elmas Beştaş kampanyası için belirlemiş olduğu ürünlerden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Evlilik Setlerinde %5 Paracık Kazan.

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada 1.999 TL'ye kadarki alışverişlerde %5 Paracık, 2.000 TL - 2.499 TL arasındaki alışverişlerde %5 Paracık, 2.500 TL - 3.499 TL arasındaki alışverişlerde %5 Paracık, 3.500 TL - 3.999 TL arasındaki alışverişlerde %5 Paracık, 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca Gülaylar'ın Tek Fiyat kampanyası için belirlemiş olduğu Evlilik Setlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Pırlanta Alışverişlerinde 50 Paracık'ın 10 Kata Kadar Değerli!

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada Paracık'lar en fazla 10 kat değerli harcanabilir. Katlı kullanım en fazla 50 Paracık'a uygulanacaktır. Bu kampanya 1000 TL - 1500 TL alışverişlerde 4 kat değerli, 1500 TL - 2000 TL alışverişlerde 6 kat değerli, 2000 TL - 2500 TL alışverişlerde 8 kat değerli, 2500 TL ve Üzeri alışverişlerde 10 kat değerlidir. Kampanya yalnızca pırlanta ürünlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Fırsat ürünleri dahil değildir. Kampanya, 1 karatlık ve üzeri tektaş ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Altın Alışverişlerinde 50 Paracık'ın 8 Kata Kadar Değerli!

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada Paracık'lar en fazla 8 kat değerli harcanabilir. Katlı kullanım en fazla 50 Paracık'a uygulanacaktır. Bu kampanya 1000 TL - 1500 TL alışverişlerde 2 kat değerli, 1500 TL - 2000 TL alışverişlerde 4 kat değerli, 2000 TL - 2500 TL alışverişlerde 6 kat değerli, 2500 TL ve Üzeri alışverişlerde 8 kat değerlidir. Kampanya yalnızca altın ürünlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Fırsat ürünleri dahil değildir. Kampanya, Happy Gold, 22 ayar altın, 24 ayar altın, ziynet ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Zubizu' ya Özel Tüm İndirimlere Ek %5 İndirim!

zubizu

Agora Adapazarı Avm, İstanbul Venezia Avm, İstanbul Akasya Avm mağazaları hariç Zubizu üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Zubizu kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Altın ve Pırlanta ürünlerde %5 indirim uygulanacaktır. Kampanya Happy Gold, 22 ayar altın, 24 ayar altın, ziynet ürünlerinde, 1 karatlık ve üzeri tektaş ürünlerinde geçerli değildir. Fırsat ürünleri dahil değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.

ZUBİZU’nun size özel sunduğu kampanyalardan faydalanmak için ZUBİZU Mobil Uygulamasını yan çevirdiğinizde sol alt köşede çıkan kodu veya ZUBİZU üyeliğinize ait cep telefon numaranızı alışveriş sepetinizde girebilirsiniz. ZUBİZU üyesi değilseniz, hemen üye olmak için www.zubizu.com'u tıklayın.

Gülaylar Shop & Miles 200 TL Dijital Hediye Çeki


shopandmiles

Altın ürünlerde sepette her 400 TL'ye 1 adet 200 TL’lik hediye çeki kullanın!
Pırlanta ürünlerde sepette her 300 TL'ye 1 adet 200 TL’lik hediye çeki kullanın!
Çeklerin kullanım süresi 1 yıldır.
Bu kupon mevcut kampanyalarla birleştirilemez. Özel indirim yapılan ürünlerde, 1 ct. ve üstü tektaş ürünlerinde, sarrafiye, Happy Gold, külçe altın ve 22 ayar altın ürünlerde geçerli değildir.

X
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.