Whatsapp

Kampanyalarımız

Çok yakında. Takipte kalın...

black friday

Web'e Özel Hediye Kolye

hediye kolye

1.000 TL ve üzeri tüm alışverilerinizde Pırlantalı Kalp Kolye Hediye! (Ziynet, Fırsat ürünleri hariç)

Hediye kolye kampanyamız stoklarla sınırlıdır. Acele edin...

Zubizu

Sepette Ekstra Pırlantada %30 Altında %20 İndirim

sepette

Pırlanta ürünlerinde (Fırsat ürünleri hariç) geçerli indirimlere ek sepette ekstra %30 indirim ve Altın ürünlerinde (Ziynet, Fırsat ürünleri, 22 Ayar, 24 Ayar ve Evlilik Setleri hariç) indirimlere ek Sepette Ekstra %20 indirim fırsatı..

Not: Diğer Kampayalarla birleştirilemez,Son gün 31 Ekim Acele Edin...

Zubizu

Muhteşem Fırsat

Muhteşem fırsat

"Fırsat" etiketi bulunan tüm ürünlerimizde %50' ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.
%50 indirimli ürünler için tıklayınız..
%50' ye varan indirimli ürünler için tıklayınız..

Pırlanta Kampanyası

pirlanta

Unutulmaz bir anı yaşatmak için daha iyisi yok! The Love Diamond Koleksiyonu 14K Beyaz Altın.
Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Evlilik Seti Kampanyası

set

Evlilik Setlerinde Kampanya! Kısa bir süreliğine 2999 TL'den başlayan fiyatlarla...
Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Elmas Kampanyası

elmas

Geçmişten günümüze bitmeyen aşk... Katre Koleksiyonu 8K Rose Altın.
Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Havale İndirimi

havale

Gulaylar.com’da havale ile ödeme yapın daha çok kazanın.

• 2.000 ₺ ve üzeri Havale ile satın aldığınız ürünlerde anında % 5 indirim gerçekleşmektedir.
Satın almak istediğiniz ürünün/ürünlerin %5 havale indirimini aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz;

1-) Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete atın .
2-) Ödeme sayfasında "EFT / Havale İle Ödeme" seçeneğini tercih ettikten sonra ödeme yapmak istediğiniz 3 bankadan birini işaretleyip siparişinizi tamamlayın.
3-) Alıcı kısmına Dünya Uluslararası Kuyumculuk Müc. San. Tic. A.Ş. yazıp sipariş tutarınızın %5 eksiğini hesabımıza havale yapın ve ve musterihizmetleri@gulaylar.com mail adresine, canlı destek hattımıza, https://gulaylar.com/BizeUlasin adresindeki iletişim formuna veya whatsapp iletişim hattına ödeme yaptığınıza dair bildiriminde bulunun.Not : Fotoğrafında indirim veya fırsat etiketi bulunan ürünler indirim kapsamı dışındadır.

Yeni Üye İndirimi

yeni üye

Yeni üye olan müşterilerimize özel sadece 14 ayar ürünlerde geçerli , %10 indirim!

Kampanya dönemlerinde kullanılamamaktadır. Kampanyalar birleştirilemez.

Hopi Hopi

Altında %10 Paracık, Pırlantada %25 Paracık Kazan!

Kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada altın ürünlerde %10 Paracık, pırlanta ürünlerde %25 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca altın ve pırlanta ürünlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya indirimli ürünlerde, fırsat ürünlerinde, Happy Gold, 22 ayar altın, 24 ayar altın, ziynet ürünlerinde, 1 karatlık ve üzeri tektaş ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Fırsat Ürünlerinde %5 Paracık Kazan!

Kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada fırsat ürünlerde 5 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca fırsat ürünü altın ve pırlanta ürünlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Happy Gold, 22 ayar altın, 24 ayar altın, ziynet ürünlerinde, 1 karatlık ve üzeri tektaş ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Pırlanta ve Elmas Tektaş Kampanyalı Ürünlerde %5 Paracık Kazan.

Kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada Pırlanta ve Elmas Tektaş Kampanyası'na dahil olan; The Love Diamond Koleksiyonu, 14K Beyaz Altın, 0,07ct. H vs I Pırlanta Tektaş ve Katre Koleksiyonu, 8K Rose Altın, 0,12ct. Beyaz Renk Elmas Tektaş ürünlerinde %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca Gülaylar'ın Pırlanta ve Elmas Tektaş kampanyası için belirlemiş olduğu ürünlerden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Pırlanta ve Elmas Beştaş Kampanyalı Ürünlerde %5 Paracık Kazan.

Kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada Pırlanta ve Elmas Beştaş Kampanyası'na dahil olan The Love Diamond Koleksiyonu, 14K Beyaz Altın, 0,32ct. H vs I Pırlanta Beştaş ve Katre Koleksiyonu, 8K Rose Altın, 0,42ct. Beyaz Renk Elmas Beştaş ürünlerinde %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca Gülaylar'ın Pırlanta ve Elmas Beştaş kampanyası için belirlemiş olduğu ürünlerden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Evlilik Setlerinde %5 Paracık Kazan.

Kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada 1.999 TL'ye kadarki alışverişlerde %5 Paracık, 2.000 TL - 2.499 TL arasındaki alışverişlerde %5 Paracık, 2.500 TL - 3.499 TL arasındaki alışverişlerde %5 Paracık, 3.500 TL - 3.999 TL arasındaki alışverişlerde %5 Paracık, 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde %5 Paracık kazanılabilir. Kampanya yalnızca Gülaylar'ın Tek Fiyat kampanyası için belirlemiş olduğu Evlilik Setlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Pırlanta Alışverişlerinde 50 Paracık'ın 10 Kata Kadar Değerli!

Kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada Paracık'lar en fazla 10 kat değerli harcanabilir. Katlı kullanım en fazla 50 Paracık'a uygulanacaktır. Bu kampanya 1000 TL - 1500 TL alışverişlerde 4 kat değerli, 1500 TL - 2000 TL alışverişlerde 6 kat değerli, 2000 TL - 2500 TL alışverişlerde 8 kat değerli, 2500 TL ve Üzeri alışverişlerde 10 kat değerlidir. Kampanya yalnızca pırlanta ürünlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Fırsat ürünleri dahil değildir. Kampanya, 1 karatlık ve üzeri tektaş ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.


Hopi

Altın Alışverişlerinde 50 Paracık'ın 8 Kata Kadar Değerli!

Kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada Paracık'lar en fazla 8 kat değerli harcanabilir. Katlı kullanım en fazla 50 Paracık'a uygulanacaktır. Bu kampanya 1000 TL - 1500 TL alışverişlerde 2 kat değerli, 1500 TL - 2000 TL alışverişlerde 4 kat değerli, 2000 TL - 2500 TL alışverişlerde 6 kat değerli, 2500 TL ve Üzeri alışverişlerde 8 kat değerlidir. Kampanya yalnızca altın ürünlerinden yapılacak Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. Fırsat ürünleri dahil değildir. Kampanya, Happy Gold, 22 ayar altın, 24 ayar altın, ziynet ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Gülaylar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. İade ve değişim işlemlerinde Gülaylar'ın iade ve değişim prosedürleri uygulanacaktır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Aktif Zubizu Kampanyaları

Zubizu zubizu

Tüm kampanya ve indirimlere ek özel %10 İndirim!

Agora Adapazarı Avm, İstanbul Venezia Avm, İstanbul Akasya Avm mağazaları hariç Zubizu üyesi tüm Gülaylar mağazalarında ve www.gulaylar.com'da Zubizu kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Altın ve Pırlanta ürünlerde %10 indirim uygulanacaktır. Kampanya Happy Gold, 22 ayar altın, 24 ayar altın, ziynet ürünlerinde, 1 karatlık ve üzeri tektaş ürünlerinde geçerli değildir. Fırsat ürünleri dahil değildir. Kampanya Gülaylar'ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Gülaylar Shop & Miles 200 TL Dijital Hediye Çeki


shopandmiles

Altın ürünlerde her 400 TL'ye 1 adet 200 TL’lik hediye çeki, pırlanta ürünlerde her 300 TL'ye 1 adet 200 TL’lik hediye çeki!
Çeklerin kullanım süresi 1 yıldır.
Bu kupon mevcut kampanyalarla birleştirilemez. Özel indirim yapılan ürünlerde, 1 ct. ve üstü tektaş ürünlerinde, sarrafiye, Happy Gold, külçe altın ve 22 ayar altın ürünlerde geçerli değildir.

X
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.