Whatsapp
Alyans > Altın > Evlilik
% 8 İndirim
 • 10101-4569.jpg

Altın 14 Ayar Evlilik Alyans

SN01256384 / 10101-4569

2.172 ₺ 2.370 ₺

Kazancınız 198 ₺

Havale Fiyatı 2.063 ₺

zubizu.png

Ekstra %5 İndirim


Yüzük Ölçümü Bilmiyorum!

Beğendiklerime Ekle

 • Altın 14 Ayar Evlilik Alyans
  SN01049698
  2.297 ₺

 • Altın 14 Ayar Evlilik Alyans
  SN01256384
  2.172 ₺

Set Fiyatı

4.469 ₺

4.876 ₺

Havale Fiyatı 4.246 ₺

İade ve Değişim Koşulları

Ürünlerimiz yasal çerçeve içerisinde cayma hakkı kapsamında 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Kişiye özel olarak üretilen, değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade kapsamı dışındadır. Örneğn; kendi mücevherini kendin tasarla uygulaması kullanılarak sipariş edilen ürünler, Pırlanta Grubu ürünlerde 14 ayar altın dışındaki maden seçeneklerinden sipariş edilen ürünler, müşteri parmağına göre ölçüsü değiştirilen ürünler ve üzerine özel yazılar yazılmış ürünler iade alınmaz. Ayrıca sertifikası kaybolmuş hiçbir ürün iade alınmamaktadır. Aynı koşullar değiştirilmek istenen ürünler için de geçerlidir.

Ürün İade ve Değişim Süreci

 • Öncelikle iade talebinizi yazılı olarak musterihizmetleri@gulaylar.com e-mail adresine iletmelisiniz.
 • Talebiniz inceleyecek olan Gulaylar.com Müşteri Hizmetleri 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacaktır.
 • Gulaylar.com Müşteri Hizmetlerinin incelemesini takiben ileteceği adrese iade etmek istediğiniz ürünü, teslim aldığınız şekliyle, ürün, fatura, sertifika, ürün kutusu, ambalajı, ile birlikte Gulaylar.com’ a gönderildiğine dair Kargo Teslim Tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle, eksiksiz olarak iletmelisiniz.
 • Faturası olmayan siparişler iade alınmayacaktır.
 • İade gönderimi sırasında, kargo firmasından, veya iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelebilecek bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu ve kargo ve sigorta masrafları dahil oluşacak tüm masraflar iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.
 • İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği Gulaylar.com kalite ekspertiz ekibi tarafından incelenir.
 • İade onaylanırsa, 10 iş gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına; havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.
 • İade tutarının kredi kartınıza yansıması bankalara göre değişiklik göstermekle birlikte 1 - 7 iş günü sürebilmektedir.

Ürün Açıklaması

Altın 14 Ayar Evlilik Alyans

Detaylı bilgi için lütfen kurumsal whatsapp hattımızdan 0(505) 178 97 15 iletişime geçin.
Sepette Ekstra %20 İndirim (Mart)
Zubizu Bu üründe Zubizu kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
kutular
Güvenli Alışveriş
X
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.