face
  
Sepetim(0)

BLACK FRİDAY, EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ DIMAOND LINE’DA!

Diamond Line Gülaylar’da 2020 yılının Black Friday, Efsane Cuma İndirimi başlıyor. Black Friday, Efsane Cuma kampanyasına özel altın ve pırlantada %40 indirime ek sepette %25 indirimi kaçırmayın! Diamond Line’da Black Friday, Efsane Cuma’nın dev indiriminden yararlanmak için hemen tıkla!

Diamond Line, Black Friday/Efsane Cuma indirimleriyle kullanıcıların altın ve pırlantada, arzuladıkları ürünlere bir an önce kavuşmasını sağlıyor. Diamond Line Gülaylar’ın avantajlı fiyat, taksit ve sigortalı kargo avantajlarından yararlanarak binlerce ürün arasından ihtiyacınız olan ve arzuladığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Ertelenen, hayal edilen evlilik teklifleri, söz verilen yıldönümü hediyeleri için yılda sadece bir kez yapılan bu şahane indirimden hemen yararlanın. Diamond Line’da yılın en uygun fiyatlarını müjdeleyen Black Friday /Efsane Cuma indirimleri, altın ve pırlantada görülmemiş indirimler sizi bekliyor. Oturduğunuz yerden alışverişin keyfini yaşamak için yapmanız gereken tek şey, beğendiğiniz ürünleri seçerek sepetinize eklemek… gulaylar.com fırsatlarıyla binlerce seçenek arasından hayal ettiğiniz altın ve pırlanta ürünleri hemen satın alabilir veya sevdiklerinize muhteşem bir sürpriz yapabilirsiniz.

Diamond Line Black Friday Efsane Cuma İndirimi

Black Friday Nedir?
Black Friday, Kasım’ın son haftası başta Amerika, İngiltere, Kanada gibi birçok ülkede yılbaşı öncesi alışveriş günü olarak kabul edilir. 1932 yılından bu yana her yıl Kasım ayının son cuması markalar, yılın en büyük indirimlerini yapar. Bu günde mağazalar çok erken saatte açılır, geç kapanırlar. Son dönemde ülkemizde de birçok markanın yaptığı büyük indirimler ile katıldığı Black Friday indirimleri Kara Cuma, Muhteşem Cuma, Diamond Cuma gibi isimlerle anılmaktadır.


Black Friday İsmi Nasıl Ortaya Çıktı?
Black Friday, markaların yılın en büyük indirimlerini yaptıkları bir dönemdir ve bu dönemde yoğun bir satış gerçekleşmektedir. Öyle ki kimi markalar yıl içinde yapacağı indirimleri Black Friday’e göre ayarlamaktadır. Black Friday indirimlerinden yararlananlar ise sene içinde bazı alışverişlerini erteleyerek özellikle Black Friday indirimlerini beklemektedir. Bu alışveriş gününe Black Friday denilmesinin sebebi ise mürekkepten kaynaklanıyor. Çünkü Amerika’da eskiden kırmızı mürekkep zararı, siyah mürekkep ise karı temsil edermiş. Black Friday boyunca yapılan yoğun alışverişler, tüm kayıtların siyah mürekkeple yani karlı bir şekilde olmasını sağlamış. Satıcılar sirkülasyondan dolayı karlı işlemler yapmaları nedeniyle kullanılan yoğun siyah mürekkep, bugüne Black Friday yani Siyah, Kara Cuma denilmesine sebep olmuştur. Black Friday döneminde satıcılar kadar alıcılar da en iyi fiyatlardan ürün aldıkları için kardadır.


Black Friday’de Neden İndirim Oluyor?
Perakende sektöründe yılbaşı öncesi tüm dünyada ve ülkemizde alışveriş yoğunlaşmaktadır. Sevdiklerine bu dönemde hediye alanların sayısı epeyce artmaktadır. Bu dönemin başlangıcında markalar büyük bir indirime girerek aslında yılın son satışlarını gerçekleştirirler. Bu satış markaların yıllık hedeflerine ulaşması için önemlidir. Bu sebeple en büyük indirimi bu döneme saklarlar. Yoğun satışlar sonrası markalar hem yıl bazında stoklarını eritirler hem de o yılın satış hedeflerini tutturmaya çalışırlar. Bu sebeple başta da belirttiğimiz gibi Amerika ve birçok ülkede Kasım ayının son Cuma günü yılın son satışları için büyük indirimler uygulanır. Çünkü, Amerika, İngiltere gibi ülkelerde Aralık ayında noel tatiline girilmektedir. Bu tatilin öncesinde alışverişlerin çoğu yapılmaktadır.


Diamond Line-Gülaylar Black Friday Kampanyası Ne Zaman Başlayacak ve Kaç Gün Sürecek?


Diamond Line Gülaylar’ın Efsane Cuma indirimleri 2020 yılında 20 Kasım Cuma günü başladı. Bu büyük indirimler altın ve pırlanta binlerce üründe geçerli olacaktır. 10 gün sürecek olan büyük indirimi kaçırmayın!


Black Friday Döneminde Hangi Markalarda ve Hangi Kategorilerde İndirim Var?
Diamond Line Gülaylar’da Black Friday, Efsane Cuma’da yılın efsane indirimi sizi bekliyor. Altın ve pırlantada binlerce üründe büyük indirim sizi bekliyor. Ayrıca, sezon sonu ihraç fazlası ürünlerde maliyetine satış fırsatı!

Diamond Line Gülaylar; pırlantada tektaş, beştaş, pırlanta baget yüzük, pırlanta kolyeden, su yolu bilekliklere; altında 14 ayardan 22 ayara kolye, küpe, bilezik, bileklik, düğün seti, altın setler olmak üzere çok geniş kategoride ürün yelpazesine sahiptir. En trend ürünlerin yer aldığı Diamond Line Gülaylar’da ayrıca erkek kategorisinde erkek zincir, erkek bileklik, erkek kolye, tesbih, kol düğmesi, kravat iğnesi gibi birçok ürün yer almaktadır. Diamond Line’da çocuk kategorisinde ise yeni doğanlar için altın nazarlıklar, altın iğneler, altın emzik gibi ürünler yer alırken, kız çocukları için birbirinden şirin altın küpeler, altın künyeler, altın bileklik ve kolyeler; erkek çocuklar için altın künye ve bileklikler satılmaktadır.

Diamond Line Gülaylar’da Black Friday, Efsane Cuma günlerinde küçük büyük herkesi sevindirmenin tam zamanı! Yıl bitmeden hem kendinize hem de tüm sevdiklerinize anlamlı bir hediye verin!

Black Friday indirimi altın ve pırlanta ürünlerde geçerlidir. Ziynet, Happy Gold, 1 carat ve üstü pırlantalarda geçerli değildir.


Diamond Line-Gülaylar Black Friday’in Avantajları Nelerdir?
Diamond Line Gülaylar’da Black Friday, Efsane Cuma’da efsane indirimler sizi bekliyor. Altın ve pırlantada %40’a varan indirime ek sepette %25 indirim ayrıca ücretsiz sigortalı kargo fırsatı!

Black Friday Efsane Cuma’da altındaki yükselişlerden dolayı hayal ettiği ürünü alamamış olanlar bu indirim tam size göre! Evlilik hazırlığı içinde olanlar veya evlilik teklif etmek isteyenler ise Black Friday, Efsane Cuma indirim fırsatı ile sevdiklerini mutlu edecek. Pırlanta Tektaş ve Alyanslarda binlerce çeşit ve en iyi indirim sizi bekliyor! Ayrıca, Doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni doğan bebek hediyesi için Black Friday indirimini kaçırmayın!

Diamond Line Gülaylar, 20-30 Kasım tarihleri arasında Black Friday, Efsane Cuma indirimleri ile yüzleri güldürüyor. Senenin en avantajlı fiyatları, en iyi indirimini Diamond Line Gülaylar’da! Diamond Line’da alınan ürünler ömür boyu bakım garantisindedir Diamond Line Gülaylar’da altın ve pırlanta ürünler sertifikalıdır. Diamond Line ürünleri, şahane sunset kutularında, sertifika ve garanti belgeleri ile birlikte özenle paketlenmiş şekilde gelecektir.


Diamond Line-Gülaylar Black Friday Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?


Diamond Line Gülaylar’ın Efsane Cuma’sının Efsane indirimi 30 Kasım Pazartesi günü sona erecek. Diamond Line, 10 gün boyunca altın ve pırlantada büyük indirim fırsatını sunuyor. Siz de bu büyük eşsiz indirimden yararlanarak yeni yıla girerken kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu edin!


%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim