Sepetim(0)

Altının Görkemli Halini Sevenler Ala 22 Koleksiyonu ile Göz Dolduruyor


Altının Görkemli Halini Sevenler Ala 22 Koleksiyonu ile Göz Dolduruyor
Etiketler: altın,görkemli,ala,koleksiyon / Eklenme Tarihi: 15.1.2019 17:53:47

Altın yüz yıllardır ihtişamın bir simgesi iken, özellikle 22 ayar altın gösterişte belki de en ön sırada yer alıyor. Anneannelerimizin, annelerimizin dönemlerinden alışık olduğumuz 22 ayar altın aksesuarlar günümüz trendleriyle de kombinlendiğinde modern bir havada şıklık vadediyor.
Modası hiç geçmeyen geleneksel dokunuşlarla harmanlanan Gülaylar’ın Ala 22 Koleksiyonu’ndaki mücevherler önemli davetlerde kadınların şıklıklarına eşlik ediyor.  Özellikle koyu renkli kıyafetlerle kombinlendiğinde ihtişamını gözler önüne seren mücevherler, günümüz kadının altına olan tutkusunu ortaya koyuyor. Birbirinden güzel işlemeleri ve işçiliği yüksek el yapımı tasarımlar oldukça dikkat çekici bir nitelikte karşımıza çıkıyor.
22 ayar altın özellikle hem aksesuar olarak hem de yatırım amacıyla kullanılabilmesi bakımından da en çok tercih edilen ziynet eşyaları arasında yer almaktadır. Yalnız 22 ayar altın alınırken dikkat edilmesi gereken husus; ziynet eşyasının öncelikli olarak ne için alınmak istendiğine karar verilmesidir. Eğer alınan 22 ayar takı yatırım amaçlı alınıyorsa, üzerinde olabildiğince az işçiliği olan modeller tercih edilmelidir. Çünkü işçiliği yüksek takılar her zaman daha pahalı olur ve takı bozdurulmak istendiği zaman bu işçilik bedeli düşülür. Dolayısıyla alım-satım arasındaki kayıp daha fazla olur.


Her zevke ve bütçeye hitap eden birbirinden şık ve gösterişli 22 ayar altın mücevherler Gülaylar’ın Ala 22 Koleksiyonu’nda…  Altının büyük formlu parçalarından oluşan ve tasarımlarında Anadolu kültüründen izler taşıyan Ala 22 Koleksiyonu, geleneksel takı anlayışından ödün vermeyen tarzıyla her daim şık bir çizgide ilerliyor. Online alışverişin güvenli adresi gulaylar.com’a uğrayın, cazip fiyat avantajlarının yanı sıra zengin ürün yelpazesinin içerisinden dileğiniz ürüne sahip olun.

Ala 22 ürünlerimiz için tıklayınız.%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim