Whatsapp
Düğün Sezonunu Gülaylar'la Karşılayın
Düğün Sezonunu Gülaylar'la Karşılayın
Etiketler: Düğün,Altin,Pırlanta / Eklenme Tarihi: 6/1/2019 11:23:57 AM

Evlilik teklifi ve düğün öncesi tüm altın, pırlanta mücevher ihtiyaçlarınızı Gülaylar’da bulabilirsiniz. Özellikle düğün sezonu kampanyalarıyla fiyat avantajı olan birçok seçenekten faydalanabilirsiniz.

Gelin bu yazımızda evlilik ile ilgili mücevherler hakkında gerekli bilgileri ve kampanyalı ürünleri inceleyelim…

Tektaş…

Düğün hazırlıklarına girmeden önce evlilik teklifi aşamasında öncelikle erkeklere önerilerimiz olacak. Tektaş evlilik tekliflerinin olması olmazı artık. E teklifi eden erkek olunca iş başa düşüyor haliyle. Tektaşlar her genç kızın hayali olduğu için seçimi de pek kolay olmayacaktır. Tektaşı alan taraf olarak da kutuyu açtığınız an sevdiğinizin gözlerindeki ışıltıyı görmek isteyeceğinizden seçiminizi çok dikkatli yapmanız gerekecektir. Öncelikle pırlantayı çok iyi araştırmanız gerekecek. Çünkü tektaşınızı satın almadan önce bilmeniz gereken birçok konu var. İçine girdiğinizde “Amma da çok şeyi varmış bu pırlantanın” diyeceksiniz. Öncelikle dikkat etmeniz gereken piyasadaki firmaları çok iyi bir biçimde araştırmanız. Çünkü piyasada laboratuvar pırlantası yani gerçek olmayan pırlantalar bulunmakta. Alacağınız ürünün uluslararası sertifikasının bulunup bulunmadığı da en önemli konuların başında gelmekte. Rengi, berraklığı, kesimi, taş büyüklüğü de tek tek incelmeniz ve üstüne durmanız gereken konulardan.

Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra sıra satın almaya geldi. Bu konuda Gülaylar’dan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Tüm ürünlerinde gerçek pırlanta kullanan ve sertifikalı satış yapan Gülaylar’a mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bütçeniz kısıtlı ise, şuan kampanyada olan özel montür kesimiyle taşı olduğundan daha büyük gösteren efektli pırlantalara da bir göz atabilirsiniz. Efektli tektaş pırlanta 1.099 TL yerine  1.099 TL’den satışa sunuluyor.
Alyans…

Tektaşını seçtiniz ve evlilik teklifini hayallerinizdeki gibi bir mekanda ve konseptte gerçekleştirdiniz.  Sıra geldi alyanslarınızı seçmeye. Alyans seçerken de elbette dikkat etmeniz gereken bir takım konular var. Klasikçiyseniz standart, düz, bombeli modeller en çok tercih edilenler arasında, onlara bakabilirsiniz. Klasik yerine gösterişli modelleri tercih ederseniz de piyasadaki birçok modele göz atabilirsiniz. Ama tavsiyemiz çok fazla model bakıp kafanızı da karıştırmamanız yönünde. Günlük kıyafetlerinize ve tektaş modelinize göre de yaptığınız alyans seçimine dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer günlük hayatta mesleğinize göre giyim alışkanlıklarınız spor tarzda ise, daha sade modelleri seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Meslek olarak el işçiliğinin fazla olduğu veya ellerinizi sık kullanmanızı gerektiren bir işiniz var ise, çok taşlı ve işlemeli modeller sizin için uygun olmayacaktır. Tektaş renginiz ve modeli de alyans seçiminiz için önemli bir kriterdir. Tektaşınızın montör renginde bir alyans seçmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda tektaşınızı gölgede bırakacak veya tektaşınızla uyumlu olmayacak bir alyans seçimi sonrasında sizi üzebilir. Rose, sarı altın ve beyaz altın seçenekleri arasından zevkinize ve tarzınıza uygun alyansı seçebilirsiniz. Hatta Gülaylar’da dilediğiniz ürünü tasarlayabilme imkanınız da var. İstediğiniz renkte, ölçüde, modelde dilediğiniz ürünü kendiniz tasarlayabilirsiniz. Burada en dikkat etmeniz gereken husus siparişinizi çok önceden oluşturmanız. Çünkü özel sipariş alyansların üretimi vakit alabilir. Zamanında siparişinizi verin ki, merasimin yapılacağı gün alyanssız kalmayın. Yalnız özel tasarım ürünlerin iade edilmediğini de unutmayın. Sonrasında beğenmeme, değiştirme gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız üzülmeyin.

Gülaylar’ın alyans kampanyasına da bir göz atalım; çift alyans 3.214 TL yerine 1.848 TL’den satışa sunuluyor. Üstelik yapacağınız tüm alışverişlerde vade farksız 4 taksit avantajı ve ücretsiz sigortalı gönderim avantajı da sizleri bekliyor. Stoklarla sınırlı ürünleri ve kampanyalı satış fiyatlarını kaçırmamak için acele edin.Gelin Setleri…                                          

Hayatınızın en özel günü geldi çattı, her şeyin mükemmel ve kusursuz olmasını istiyorsunuz, peki tüm hazırlıklarınız tamam mı? Gelinliğiniz, kına yeriniz, düğün mekanınız, buketiniz nasıl olacak, peki ya saçınız derken, bazı şeyler atlanabiliyor ya da son ana kalıyor. İşte bu tip sorunlarla karşılaşmamak için size önerimiz öncelikle evlilik uygulamalarını ve sitelerini takip etmeniz. Çünkü bu uygulamalar ve siteler size en ufak ayrıntıyı bile unutmanıza izin vermeyecek, sürekli bildirimlerle kalem kalem her şeyi hatırlatacak.

En önemli şey, işlerinizi son ana bırakmamak, her ne kadar hatırlatıcılar da olsa, kafan başka bir şeyle meşgulse, gelen bildirimi atlayabilir ve sonrasında geriye dönüp bakmayı unutabilirsiniz. Geç kaldığınız takdirde mekan yeri, kuaförde bile sıra bulamayabilirsiniz.

Gelinliğiniz vücut tipinize uygun, en güzel yerinizi ön plana çıkaran bir model olmalı. Bunun dışında gelinlik seçiminde düğünün yapılacağı mekanın önemi de büyük. Peki gelinliğinizin üzerine takacağınız gelin setiniz? Setinizi seçerken de gelinlik modelinize uygun set seçimi yapmanız gerekmektedir. Örneğin; boynunuzu açıkta bırakan bir gelinlik modeliniz varsa, gösterişli bir gerdanlık sizin için uygun olacakken, boynuzu kapatan bir gelinlik modelinde gösterişli bir küpe tüm gözleri üzerinizde toplamaya yetecektir.

Gülaylar’da altın setlerde tek fiyat avantajı sizleri bekliyor. 2.999 TL, 3.999TL, 4.999 TL ve 5.999 TL olan setler 4 farklı fiyattan satışa sunuluyor. Beyaz altın, sarı altın veya ikisinin karışımından oluşan setler arasından su yolu, tek sıralı, çift sıralı veya daha çok sıralı bir çok alternatif arasından seçiminizi yapabilirsiniz.