Sepetim(0)

Kış Mücevherleri


Kış Mücevherleri
Etiketler: kış,mücevher / Eklenme Tarihi: 15.1.2019 17:38:49

Sonbahar-kış mevsimi denilince şüphesiz akla ilk gelen mücevherler arasında kar tanesi figürlü parçalar gelir. Hem zarif, hem estetik duruşuyla her daim kullanılabilecek kar tanesi figürlü bileklikler, kolyeler ve küpelerle kışın ışığını üzerinizde hissedeceksiniz. 
Kutup yıldızı figürlü takılar da kışı simgelediği için en çok tercih edilen takılar arasında yer alıyor. Keskin hatları ile kendinden emin bir duruşu sergileyen kutup yıldızı, kombinlerinizle uyum sağlayarak sizi hep bir adım öne taşıyacak. Renkli taşlarla süslenen modelleri tercih ettiğinizde kışa hareket katan bir stile sahip olacaksınız. Daha ufak ve minimalist parçaları tercih edenlerdenseniz  Gülaylar’ın  Neo Koleksiyonu’nda istediğiniz ürünü bulabileceksiniz. 
Özellikle kazaklarla kombinleyebileceğiniz uzun zincirli takılar son dönemde oldukça göze çaparken, kendini uzun kollu kıyafetlerle çok göstermeyen bileklikler ise biraz daha 2. plana düşüyor. Soğuk günlerde bileği kapatan kıyafetlerle çok şık duran yüzükler de uzun kolyeler gibi tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Uzun kolyeler için Gülaylar’ın Ala 22 Koleksiyonu adeta biçilmiş bir kaftan. Zevkinize uygun kolyeyi bulabileceğiniz gulaylar.com, size her daim farklı alternatifler sunacak. 

Yine kışı çağrıştıran buz yansımaları ve kristal görünümlü ışıltılı pırlanta mücevherler en çok tercih edilen mücevherler arasında yer alıyor. Genelde geniş yaka ve kalın kumaşlı kıyafetlerde kaybolan minimalist tasarımlar yerine iri ve gösterişli parçaları tercih ettiğinizde güçlü ve zarif görünümünden ödün vermeyen kış mücevherleri soğuk havalardaki ışığınız olacak.
%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim