Sepetim(0)

Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli


Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
Etiketler: kolye,dikkat / Eklenme Tarihi: 15.1.2019 18:09:23

Doğru gerdanlık veya kolye kadının giydiği her şeye bir stil katar. Modaya uygun bir hediye olmasına ilave olarak, kadına bir gerdanlık vermek ilk seferinde onun boynuna takabilmek gibi klasik bir romantik jest fırsatı sunar.

Genellikle, bir gerdanlık değerli metal veya taşlardan biz zincir veya uzun bir takı olarak tanımlanır. Kolye tipinde olanları da vardır ve genellikle bir zincirin ucunda sallanan tek bir mücevher, inci veya parçacık olarak görülür. Bir inci kolye birbirine yakın dizilmiş uzun bir inci dizisidir.


Metal Zincirli Kolyeler

Her şeye yakışan zincirler. Bir gerdanlık içinden geçen güzel bir altın zincir parlak bir dokunuş katar. Kadının gardırobuna görsel bir çekicilik unsuru katmak için 14 ayar altın kolye veya gerdanlık vermeyi düşünebilirsiniz.Gerdanlıklar

Gerdanlıklar daha ağır zincirler, bağlar ve örgüler dahil birçok stil ve sınıfa ayrılır. Bazı gerdanlıklar da sabit pırlanta veya değerli taşlar bulunurken, diğerlerinde boydan boya uzanan taşlar bulunmaktadır. Kolyelerde bir zincirde asılı duran mücevher veya takılar bulunmaktadır.