Sepetim(0)

Küpe Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Küpe Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Etiketler: küpe / Eklenme Tarihi: 15.1.2019 16:28:03

Küpeler, kadın ve erkeklerin aksesuar olarak kullandıkları ortak bir aksesuardır. Daha çok bayanların kullandıkları küpeler, şıklığı ve zarafeti en iyi şekli ile ortaya çıkartmaya yardımcı olur, tabi doğru şekilde seçim yapılırsa… Çoğu insan aksesuar seçimi yaparken küçük ayrıntılara dikkat etmek ve küçük ayrıntıların çok büyük önem taşıdığını bilemez. Yüzün büyük bir bölümünde küçük parçacıklar olarak duran küpeler de aslında küçük detaylar olup dikkat isteyen detaylardır. Peki, küpe seçimi yaparken nelere dikkat etmek gerekir?


Küpe seçimi yaparken öncelikle yüz şeklinize, ten renginize ve kıyafetinize göre seçim yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yuvarlak, üçgen, kalp biçiminde yüz, kare yüz, uzun ve ince yüz, oval yüz gibi farklı tipte görünen yüzlerin her biri için ayrı bir tasarım seçmek çok daha isabetli olacaktır. Bir davete veya özel bir güne hazırlık içerisinde iseniz her şey kadar küpelerinize de önem vermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Aslında seçilen her bir kıyafet, tercih edilen her çanta modeli, ayakkabı ve kemer modeli birbirini tamamlayan parçalardır. Şık görünmek için de bunları isabetli bir şekilde seçmek daha şık ve alımlı olmanız için önemli küçük detaylar olarak karşınıza çıkacaktır. Mesela yuvarlak yüz tipine sahip olan birinin küpe seçimi yaparken uzun, ince ve köşeli küpeler arasından birini beğenmesi gerekiyor veya üçgen yüz tipine sahip birisinin de yumuşak tarzda küpeler tercih etmesi daha etik olacaktır.Küpeniz sizi yansıtıyor mu?

Şık olmanın püf noktaları konusunda uzman modelistler, tasarımcılar, yazarlar ve çizerler kendi fikirlerini kaleme alırlar, videolar çekerler ve önerilerde bulunurlar. Ten renginin öneminden, kıyafet seçiminin isabetli olmasından ve daha birçok püf noktaya dikkat edilmesine varıncaya kadar her bir uzman kendi fikir ve görüşünü ortaya koyar. Aynı durum aksesuar ve takı modelleri için de geçerlidir. Aslında işin doğrusuna bakılacak olursa kişinin kendine yakıştırdığı modellerin en isabetli seçimler olduğu görülecektir ancak biraz da moda ve tarza uygun olmasına dikkat etmek de gerekiyor. Mesela başkasının size yakıştırdığı bir küpe modeli, ten renginiz ile uyumlu olmayabilir veya kendi stilinizin dışında bir seçenek olabilir. Böyle bir durumda başkasının sözünü dinleseniz bile içiniz rahat etmeyecek ve ne kadar şık olduğunuz söylense de sizin için pek bir anlam ifade etmeyecektir. Bu yüzden küpe seçimi yaparken veya farklı bir takı seçiminde bulunurken kendi stilinizi yansıtacak bir model üzerinde karar vermeniz daha etik olacaktır. Sezonun geniş ve modellerin bir hayli fazla olduğu 2019 yılında kendinize göre seçimde bulunmak ve aradığınız tarzı yakalamak çok daha kolay olacaktır.


En güzel küpe modelleri

Beklentilerinizi karşılayacak ve tasarımınızı en iyi şekilde yansıtacak küpeler, Gülaylar farkıyla siz değerli müşterilerine sunulmaya devam ederken yeni sezonun en göz alıcı seçeneklerini internet sitemizden sizlere sunmaya devam ediyoruz. Yaşam tarzınıza uygun, yüz şeklinize yatkın ve kendinize en çok yakıştırabileceğiniz onlarca küpe modeli arasından birini seçerek kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle aksesuarlarınızı tamamlayabileceğiniz web sitemiz, firmamızın güvencesi altında olup uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir kadro tarafından yürütülmektedir. Dilediğiniz her an kendiniz için veya hediyelik küpeler bakabileceğiniz sitemiz ile alışveriş keyfinde doruğa ulaşacaksınız.

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim