Whatsapp
Mezuniyet Balosu'nda Işıltınla Göz Kamaştır
Mezuniyet Balosu'nda Işıltınla Göz Kamaştır
Etiketler: Altın,Pırlanta,Mezuniyet / Eklenme Tarihi: 6/12/2019 10:48:11 AM

Eğitim hayatının sonu geldi, gerçek hayatla tanışma zamanı. Gerçek bir hayata başlamak diyoruz çünkü artık kendi ayaklarının üzerinde durma vakti. Bir dönemin bittiği yeni bir dönemin başladığı, hayatın dönüm noktalarından biri. Hayatının bu dönemecinde senin için özel olacak bir diğer gün de mezuniyet balosu. Sınavların yorgunluğu, hayata atılma stresi derken bu duyguların hepsinden bir an olsun sıyrılıp eğlencenin tadını çıkarmaya bak. Bu zorlu sürecin bitişini çılgınlarca eğlenerek kutla çünkü bunu fazlasıyla hak ettin.


Öğrencilik hayatında salaş, vize ve finaller için sabaha kadar çalışmış yorgun gözler gören arkadaşlarının bu özel günde seni göz kamaştırıcı güzelliğinle görmesini istiyorsun.

Mezuniyet elbisesi seçimi yaparken öncelikle sana yakışacak elbiseyi bulmak için kendi vücudunuzu iyi tanıman gerekiyor. Her zaman en güzel gördüğün bölgelerini ön plan çıkaran elbiseleri tercih etmelisin. Elbise seçiminizi yaparken ten rengin de önemli. Örneğin, açık bir ten rengin varsa somon, beyaz gibi sizi soluk gösterecek renklerden kaçınmalısın.

Mezuniyet elbiseni seçtin, peki ya aksesuarların? Aksesuarlarını da elbisenin modeline göre seçmelisin.


Abartıdan uzak, zarif dual küpeler elbisenle muhteşem bir uyum yakalacak ve ışıltınla göz kamaştıracaksın. Yine elbisenin rengine göre sarı, beyaz ve rose renklerinden uygun olanı seçebilirsin. Tektaş küpeler de özellikle toplu veya topuz saç modelleriyle kullanabileceğin seçenekler arasında olacaktır.Ellerin boş mu kalsın, tabi ki hayır. Ellerinin zarafetini gösterecek ışıl ışıl bir pırlanta yüzük şıklığını tamamlayacak.Klasikler arasında yerini koruyan ve her kıyafete uyum sağlayan ince, zarif su yolu bileklikler de balonun yıldızı olmanı sağlayacak. Balo sonrası günün her anında da rahatlıkla kullanabileceğin bu bileklikleri mutlaka almalısın. Daha fazlası içinse gulaylar.com’u ziyaret etmen yeterli.