Sepetim(0)

Sevgililer günü hediye önerileri


Sevgililer günü hediye önerileri
Etiketler: sevgililer,günü,hediye / Eklenme Tarihi: 15.1.2019 18:20:43

“Başlı başına bir dünyadır AŞK... Ya tam ortasındasındır, merkezinde. Ya da dışındasındır, hasretinde...” demiştir Elif Şafak “Aşk” adlı romanının girişinde. Haklıdır da. Yüzyıllar boyunca çözülmeye gebedir karmakarışık olan bu duygu. “Aşkın süresi kaç yıldır? Aşık olduğumuzu nasıl anlarız?” soruları dolanır aklımızda sürekli. Çünkü aşk bir bilinmezdir.


Elle tutulamayan, gözle görülemeyendir. Her şeyden ötedir… Öyle ki aşk duygusunu, aşık olduğu kişiden daha çok özlemeye başladığı zaman ilişkisini bitirmeye karar veren yüzlerce insan vardır. İşte bu bilinmezlikten dolayı aşık olduğunuz kişi değer verilmeyi en çok hak edendir. Sevgililer Günü’nde sadece ona aldığınız hediye değil, onu veriş şekliniz de çok önemlidir.

Aşkınıza, sevdiğinizin yanınızda oluşuna şükrederek başlayın güne. Çünkü dediğimiz gibi, aşk bir bilinmezdir, ne zaman hayatınıza gireceği belli olmadığı gibi ne zaman çıkacağı da hiçbir zaman belli olmamıştır. Tarihe göz attığımız zaman, Şubat ayı ortasının aşk ile ilişkisi antik çağlara dayandığını görürüz.

Antik Yunan takvimlerinde, Ocak ayı ortası ile Şubat ayı ortasının arasında kalan zaman Gamelyon ayı olarak adlandırılmıştı ve Zeus ile Hera’nın kutsal evliliğine adanmıştı. 14 Şubat, 1800 yıllarda Amerika’lı Esther Howland’ın ilk Sevgililer Günü kartını yollamasından beri çok sayıda insanın kutladığı toplumsal bir olay olmuştur.
    Cüzdan

   Cüzdan, erkeklerin ve kadınların ihtiyaç listesinin başında gelir. Özellikle erkekler   çoğunlukla çanta taşımadıkları için cüzdanları onların her şeyidir. Aldığınız özel     hediyenin her zaman yanında olmasını istemez misiniz?Bere Ve Atkı

Uzmanların söylediğine göre önümüzdeki günlerde havalar daha da soğuyacakmış. Havalar soğurken, ilişkinizi sıcak tutmak isterseniz bu senenin modası olan kulakları kapatan bereleri sevgilinize alabilirsiniz… Ya da rengarenk bir atkı alarak boynunu sarmalarsınız…


Spa

Son yılların hızla yükselen trendi Spa Merkezleri Sevgililer Günü’nde sizleri bekliyor. Özellikle çift masajı paketleri yabana atılacak cinsten değil. Kim 14 Şubatı sevgilisinin yanında, uzman ellerin masajıyla rahatlayarak geçirmek istemez ki…
 

Saat

Tik tak tik tak tik tak… Zaman ilerledikçe aşkınız daha mı güçleniyor? Sevdiğinizin dakik olması sizi mutlu etmez mi? Saatine her baktığında yüzünde bir tebessüm olarak belirmek isterseniz size saat almanızı öneriyoruz.