Sepetim(0)

Yeni Bir Yıla Yeni Bir Mücevher Yakışır…


Yeni Bir Yıla Yeni Bir Mücevher Yakışır…
Etiketler: yeni,yıl,mücevher / Eklenme Tarihi: 15.1.2019 17:43:59

Her yeni yıl, yeni bir sayfa açmak gibi gelir insana, hep yeni umutlar, yeni hayaller sıralanır ardı ardına… Yepyeni hediyeler gelir peşi sıra… Hepimiz kalıcı hediyelerle sevdiklerimizi mutlu etmek ve  güzel bir yıl geçirmeleri temennisiyle her daim yanımızda olmalarını dileriz. Hediye seçerken hediye alınan kişinin zevklerini göz önünde bulundururken içimize sinmeyen bir hediye almamak için de hediye alımının son ana bırakılmaması gerekiyor. Özellikle yeni yılda ne alacağına karar veremeyenler için yazımıza göz atlamalarını tavsiye ediyoruz.

Evlilik Teklifi ve Yeni Yıl Hediyesi Bir Arada

Evlilik teklif edecek olanlar için bir taşla iki kuş vurma zamanı yeni yıl… Hem sevdiğinize onunla hayatınızı birleştirmek istediğinizi söyleyecek hem de ona ölümsüz bir yeni yıl armağanı vermiş olacaksınız. Gülaylar’ın The Love Diamond Koleksiyonu’ndaki benzersiz pırlanta mücevherler hediye seçiminde imdadınıza yetişecek. Karat ağırlığından, montür ayarına, taşın berraklığından, kesimine ve rengine kadar isteğiniz özellikteki pırlantaya uygun fiyat ve cazip taksit imkanlarıyla gulaylar.com’dan sahip olabilirsiniz.
Yeni Yılın Taşı Yakut…

Yeni yılın rengidir kırmızı… Dolayısıyla yeni yılın taşı olmak da yakuta nasip olmuş. Yakut, baş döndürücü güzelliği, ışıltısı, sertlik derecesi ve nadir bulunmasından dolayı elmastan sonraki en pahalı ve en değerli taştır. Hintlilere göre “Değerli Taşların Efendisi” olarak kabul edilen yakutu batılılar sadece asilzadelerin kullanmasına izin vermiştir.

Yakut, sadece renginin kırmızı olması ile değil, mutluluğu arttırıcı etkisi olması ile de yeni yılda hediye olarak düşünülebilecek bir taştır. Hediye tercihini yeni yılın taşı buram buram tutku kokan yakuttan yana kullanmak isteyen için pırlanta ve değerli taşların ahenkli uyumundan tasarlanan Gülaylar’ın Coloris Koleksiyonu içerisindeki parçalardan zevkinize uygun mücevheri elinizle koymuş gibi bulacaksınız.
Kalıcı bir hediye almayı düşünenlerdenseniz; sadece tep tip kıyafetle veya nadiren kullanılabilecek, dolapta kullanılmayı bekleyen ağır parçalardan ziyade daha minimalist ve/veya günün her anında kullanılabilecek parçaları tercih etmenizde yarar var. Örneğin; hediye alacağınız kişi çok sık gece davetlerine katılmıyorsa Gülaylar’ın Neo, Surprise ve Allure Koleksiyonu’na göz atabilirsiniz.%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim