Sepetim(0)

Yeni Yılda Uğur Getiren Takılar


Yeni Yılda Uğur Getiren Takılar
Etiketler: yeni,yıl,uğur,takılar / Eklenme Tarihi: 15.1.2019 17:49:14

Yeni yıla girerken ne alacağım telaşını iyi dileklerinizle beraber onu anlamlandıracak takılardan seçmek istemez misiniz? Gelin şans getiren figürlü takılara göz atalım.

Fatma Ana’nın Eli

Sevdiklerinize nazar değmesin istiyorsanız ona Fatma Ana’nın Eli kolyesini hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda Fatma Ana’nın Eli sadakat ve sabır sembolüdür.
Fil
Başarı, şans, güç dilerseniz sevdiğinize eğer, fil objeli takılar tam ona göre olacak.

 
At Nalı
Uğur ve şans getirdiğine inanılan nal figürü takılar her daim sevdiklerinizin göz bebeği aksesuarı olacak.


Kaplumbağa
Uzun ömür ve başarı sembolü olan kaplumbağa, aynı zamanda pozitif enerjiyi aktif hale getirdiğine inanılan bir hayvan sembolüdür.

 
Dört Yapraklı Yonca
Dört yapraklı yoncanın her bir yaprağı ayrı bir anlam taşımaktadır. İnanç, umut, şans ve aşk. Yoncalar genelde 3 yapraklıdır ve 4 yapraklı yonca bulan şanslı sayılır. Sevdikleriniz şansı için ona dört yapraklı yoncalı mücevherler armağan edin.

Nazar Boncuğu
Kem gözlerden koruduğuna inanılan nazar boncuğu genelde göz şeklinde olur ve bu göz kişinin dünyaya açılan penceresi ve her türlü iyi ve kötü düşüncelerin çıkış noktası olarak kabul görür. Bu yüzden kötü bakışlardan korunmak için emici özelliği olduğu düşünülen mavi renk nazar boncuğu rengi için kabul gören olmuştur. 
Yıldız
Işıl ışıl, aydınlık bir formu olan yıldız sembolü ışık içinde geçmesi temenni edilen bir yıl dilemek isteyenler için.
Anahtar

Yeni başlangıçların, başarıların kapılarını açmak, kötülüklere ve tüm olumsuzluklara karşı kapıları kapatmak anlamını taşıyan anahtar kolye, yeni yıl için çok anlamlı bir ritüeli simgeliyor.Yeni yılın en güzel hediyeleri için Gülaylar’ın Surprise, Allure ve Neo Koleksiyonu sizin için biçilmiş kaftan. Dilediğiniz ürünü uygun fiyata sahip olmak için alternatif hediye seçeneklerini inceleyin.%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim