face
  
Sepetim(0)

Evlilik Takı Modelleri

Evlilik, insanın yeni bir hayata başlangıç yaptığı ve hayatında birtakım değişikliklere girdiği önemli bir müessesedir.
Devamını Oku...
Bu müessesenin ilk adımları atılırken erkek tarafı da kız tarafı da üzerine düşeni yapar ve böylelikle düğün hazırlıkları başlar. Erkek tarafının kızın isteklerini yerine getirmesi, geleneklerimizdendir. Yüzük, küpe, bilezik, bileklik, kolye vs. gibi takılar, hem kız tarafının gönlünü hoş tutmak amacıyla alınır hem de geleneklerimizde olduğu için es geçilmez. Tabi ki klasik olarak alınan bazı takıların yanında bir de şık tasarımlarıyla dikkat çeken modellerin olması, ayrıca memnuniyetini sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Evlilik takı modelleri konusunda Gülaylar Pırlanta olarak sizlere sunduğumuz takı seçeneklerini değerlendirerek istediğiniz gibi sonuçlara daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Evlilik takı modelleri

Genel olarak evliliği işaret eden yüzükler, alyanslar olur. Ama bunun dışında da evlenilecek kız için hediyelik yüzük modelleri de alınır. Tektaş yüzük modelleri, tektaş kolye modelleri, tektaş küpe modelleri gibi birçok model seçeneğinin olması erkek için ekonomik seçenekleri değerlendirme kolaylığı kız için ise seçim yapma özgürlüğünde daha rahat davranmasını beraberinde getirir. Gülaylar olarak tüm bu modellere yer verdiğimiz evlilik kategorisinde, beklediğinizden çok daha fazlasını bir arada bulacak, istediğiniz gibi bir modele en kolay ödeme seçenekleriyle sahip olacaksınız. Evlilik takı modelleri arasından zevkinize hitap eden tasarımları seçerek kredi kartına 8 taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

En güzel evlilik teklifi için…

Evlilik teklifi yaparken “adet yerini bulsun” diye veya daha akılda kalıcı bir teklif olması için farklı organizasyonlar yapılır. Tabi bu organizasyonların da taçlanması için hoş ve aklıda kalıcı evlilik takı modellerinden birini seçmek gerekir. Sizlere sunduğumuz bu özel kategorimizde; pırlanta tektaş yüzük modelleri, pırlanta setler, alyans, altın tektaş yüzük modelleri ve daha birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Her birinin özel işçilikle elde edilmiş olması beklentilerin ötesinde tasarımlara ulaşma kolaylığı sağlamaktadır. Dilediğiniz gibi bir evlilik takı modeli bulabileceğiniz ve en uygun fiyat aralıklarıyla sahip olabileceğiniz bu kategorimizi incelemeden takı alışverişi yapmaya karar vermeyin. Gülaylar.com, takı alışverişinin en güvenilir ve en gözde adresi olmaya devam ediyor.
Devamını Gizle
%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim