Whatsapp

Altın Koleksiyonlarımız

 • Ala Koleksiyonu
 • Fantasia Koleksiyonu
 • Lucky Kids Koleksiyonu
 • Majesty Koleksiyonu
 • Neo Koleksiyonu
 • Romance Koleksiyonu
 • Rosella Koleksiyonu
 • Suprise Au Koleksiyonu
 • Viva Koleksiyonu

Pırlanta Koleksiyonlarımız

 • Allure Koleksiyonu
 • Love Diamond Koleksiyonu
 • Katre Koleksiyonu
 • Glory Koleksiyonu
 • Coloris Koleksiyonu

Gülaylar birbirinden şık ve zarif tasarım ürünlerini çeşitli koleksiyonlar başlığı altında topladı. Böylelikle istediğinizin ürünü koleksiyonlar bölümünden rahatlıkla bulabileceksiniz.

The Love Diamond Koleksiyonu: Evlilik teklif ederken veya evlilik aşamasındaki sevdiğiniz için alacağınız pırlanta tektaş, beştaş, tamtur, tria yüzükler, bileklik, kolye uçları ve küpeler bu koleksiyonun ürünleridir. Yüzyıllarca boyunca kadınları büyüleyen pırlanta ile kadınlar ışıl ışıl parlayacak. The Love Diamond Koleksiyonu, kadınların zarafetini en iyi şekilde tamamlarken benzersiz bir ihtişamın da kapılarını aralıyor.

Katre Koleksiyonu: Eskiyi çağrıştıran ve yadigar olan elmas, modern dokunuşların etkisiyle oluşturulmuş tasarımlarıyla Gülaylar’ın Katre Koleksiyonu’nda hayat buluyor. Elmas, nadir bulunduğu ve değerli taşlar arasında çok eski bir geçmişe sahip olduğu için yüzyıllar boyunca en beğenilen mücevher olmuştur. Geleneksel izler taşıyan Katre Koleksiyonu’nda minik, zarif bileklikler dışında, göz dolduran büyük formlu parçalar da yer alıyor. Elmas taşlı bilezik, kolye ucu, küpe ve yüzüklerle fark edilmeye hazır olun.

Coloris Koleksiyonu: Gecenin gizemini üzerinde taşıyan safir, aşkı ve sevgiyi en iyi anlatan zümrüt ve tutkunun taşı yakut gibi değerli taşlar ve pırlantanın büyüleyici dansıyla harmanlanan Coloris Koleksiyonu, klasik ve modern çizgileri birleştiriyor. Renkli, modern ve klasik çizgisinden ödün vermeyen kadınların vazgeçilmezi olacak Coloris Koleksiyonu ile tarzınızı yansıtın.

Surprise Koleksiyonu: Kadınların vazgeçemediği altının zarif ve minik parçalarından oluşan eğlenceli ve neşeli figürlerin detayları ile tasarlanan Surprise Koleksiyon ürünlerini günün her saatinde kullanabilirsiniz. Mutlu anların ve özel günlerin kutlandığı, mutlulukların paylaşıldığı anları küçük bir armağan ile taçlandırmak isteyenler aradıkları hediyeyi Surprise Koleksiyonu’nda bulacak.

Glory Koleksiyonu: Minik pırlantaların bir araya gelerek bütün bir pırlanta görünümüne kavuşan, pırlantanın ihtişamını gözler önüne seren, muhteşem bir tasarım gücü ve geniş ürün yelpazesine sahip Glory Koleksiyonu, pırlantayı aşka dönüştürmeyi başarıyor.

Viva Koleksiyonu: Klasik çizgilerin modern detaylarla harmanlandığı, altın ve zirkon taş kullanılarak tasarlanan tektaş yüzüklerden, kolye uçlarına, gerdanlıklardan, küpe ve bileziklere kadar birçok çeşit ürünü barındıran bir koleksiyondur. Özellikle altın gelin setlerinin rağbet gördüğü Viva Koleksiyonu ile göz kamaştırın.

Ala 22 Koleksiyonu: Altının büyük formlarından oluşan parçaları ve gösterişi seven kadınların tercihi Ala 22 Koleksiyonu oluyor. Yatırım amaçlı alternatiflerin de bulunduğu Ala 22 Koleksiyonu, fark edilmek isteyenlerin vazgeçilmezidir. Saf altına en yakın ürünlerin bulunduğu Ala 22 Koleksiyonu’nda ziynet altın ürünleri de bulunuyor.

Allure Koleksiyonu: Minik pırlantalardan oluşan ince bileklik, kolye ucu, küpe ve yüzüklerin oluşturduğu Allure Koleksiyonu, modayı takip eden, pırlantayı gündelik hayatında da kullanmak isteyenler için tasarlanmıştır. Hem az bütçesi olup hem de pırlanta tutkunu olanlar için Allure Koleksiyonu vazgeçilmez olacaktır.

Alyans Koleksiyonu: Aşkın ve sadakatin sembolü alyans, yeni evlenecek çiftlerin sonsuz sevgisinin şahitliğini yapar. İsteyenlerin kendi alyanslarını dilekleri gibi tasarlayabileceği altın, beyaz altın ve rose altın seçeneklerinin bulunduğu koleksiyon ölümsüz aşkı simgeliyor.

Fantasia Koleksiyonu: Göz alıcı ve etkileyici kadınların şıklıklarına eşlik eden altın ürünlerden oluşan Fantasia Koleksiyonu, dış görünüşüne özen gösterenlere şık alternatifler sunuyor. Fantezi ürün koleksiyonu ve göz dolduran tasarımları ile altın severlerin gözdesi olmaya aday Fantasia Koleksiyonu, adeta rüyaları süslüyor.

Romance Koleksiyonu: Kadınsı dokunuşlarla ve romantizmin etkileri ile oluşturulan Romance Koleksiyonu, bakımlı görünmeyi seven, naif, güzelliğine düşkün ve romantik kadınları zamansız bir şıklığa davet ediyor. Lirizmin etkilerini taşıyan Romance Koleksiyonu’nu oluşturan parçalar parıltıları ile düşleri gerçeğe dönüştürüyor.

Neo Koleksiyonu: Pozitif, genç, dinamik, enerjik ve sportif şıklığın simgesi haline gelen Neo Koleksiyonu, günün her anında kadınların yanında. Güncel moda ve trendlere uyum sağlayan modellerle ışıltılı bir dünyanın kapılarını aralayan Neo Koleksiyonu, özellikle gençler ve kendini genç hissedenlerin güzelliklerini taçlandırıyor.

Rosella Koleksiyonu: Dikkat çeken, sıra dışı ve etkileyici çizgisiyle ışık saçan ve göz alıcı görünmek isteyenlerin büyülü dünyasını sembolize eden Rosella Koleksiyonu, el emeği ve işçiliği yüksek ürünlerden oluşur. Değişik tasarımların ışığındaki görkemli parçalardan oluşan Rosella Koleksiyonu’yla kendi stilinizi oluşturun.

Majesty Koleksiyonu: Dış görünümüne önem veren ve bakımlı görünmek isteyen erkeklerin tercihi Majesty Koleksiyonu oluyor. Çelik, gümüş ve altından tasarlanan bileklik, kol düğmesi, kravat iğnesi, tespih, yüzük ve kravat iğneleri erkeklerin maskülen şıklığına modern bir hava katacak. Sade ve şık ayrıntılarla her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Majesty erkeği için çok özel parçaları web sitemizde bulabilirsiniz.

Lucky Kids Koleksiyonu: Yeryüzünün en şirin varlıkları için tasarlanan koleksiyonda yeni doğan bebeklerden, çocukların kullanabileceği ürünlere kadar geniş ürün yelpazesi mevcuttur. Yeni doğanlar için birbirinden sevimli nazar boncuklu, uğur böcekli, mineli yaka iğneleri, emzikler ve künyelerin yanı sıra, daha büyük kız çocukları için, bilezik, küpe, yüzük ve kolye modelleri miniklerin moda dünyasının kapılarını aralıyor. Güzel bir hediye seçeneği olarak düşünülebilecek Lucky Kids çocuk ürünleri, sizi “ne alacağım” derdinden de kurtaracak.

X
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.