face
  
Sepetim(0)

Yılbaşı Özel İndirimleri DIMAOND LINE’DA!Yılbaşı gecesinin anlamı kültürlere göre değişiklik gösterirken ortak anlamı ise eski yılın biterek yeni bir yıla girilmesidir. Yılbaşı gecesinin kutlanmasının sebebi, miladi takvime göre dünyanın kendi etrafındaki 365 gün 6 saatlik turunu tamamlaması ve 1 yılın biterek yeni bir yılın başlamasıdır. Tamamen bir doğa olayı olan yeni yıl, Miladi takvim yani Gregoryen takvimine göre 1 Ocak yılın ilk günüdür. Miladi takvimi kullanan ülkelerde 1 Ocak tarihi ise yılbaşı olduğu için kutlanır. Yılbaşı, bütün takvimlere göre bir yılın bitmesi ve yeni bir yıla başlanması demektir.

Yılbaşı veya yeni yıl kutlamalarının tarihi ise milattan önceye dayanıyor. Tarihçiler, yeni yıl kutlamalarının Roma İmparatoru Julis Sezar tarafından başlatıldığını belirtmektedir. Daha sonra yılbaşı dünyada en yaygın şekilde kullanılan Miladi takvimin ocak ayının ilk günü olarak belirlenmiştir. Yani yılbaşı ile noel birbirinden farklıdır. Sadece tarihleri birbirine yakın olduğu için Avrupa ülkeleri bu iki bayramı birleştirerek 1 haftalık tatil yapmaktadır.

En Güzel Yılbaşı Hediyeleri


Yeni yıla kısa bir zaman kala, sevdiklerinizle birlikte 2020’ye güzel bir başlangıç yapmak ister misiniz? www.gulaylar.com veya www.diamondline.com online mağazamızdan sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri almak yeni yıla mutlu bir giriş yapmanın en güzel yolu olacaktır. Yılbaşı hediyesi diğer özel günlerde alınan hediyelere nazaran her zaman daha çok mutluluk verir. Çünkü herkesin yeni yılda bir şeylerin daha iyi olacağına dair beklentileri vardır. İlk jestin sizden gelen bir hediye olması büyük bir mutluluk yaratacaktır. Bütçenize uygun, her yaştan sevdiğinize veya büyüklerinize hediye edebileceğiniz, binlerce alternatif hediye arasından en güzel yılbaşı hediyelerini sizler için seçtik. Güzel bir yılbaşı mesajı ile sembolik de olsa bir hediye, sizin ve sevdiklerinizin yılbaşı akşamına mutluluk ve renk katacaktır. Sevdiğiniz birine hediye vermek sadece doğum günü veya özel günlerle sınırlanmaması gereken hoş, nezaket dolu bir davranıştır. 31 Aralık akşamı saatler gece yarısına az bir süre kala sevdiğiniz insanların yeni yıla mutlu girmelerini sağlayarak, onları yılın ilk mutlu edeni olmak için küçük süpriz hediyeler vermek güzel bir jesttir


Annelere Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?
Annelere Özel Yılbaşı Hediyesi

Annenize yılbaşı hediyesi olarak iyi bir gözlemci olmanız gerekir. Zira annelerimiz çoğunlukla kendi ihtiyaçlarından bahsetmez, bizim için daha iyisi olsun isterler. Annemize yeni yıl için hatırası olacak bir hediye onu çok mutlu edecektir. Böyle bir hediye, anlam ve önemi sebebiyle yeni yılı da özel kılacaktır. Annenize yılbaşı hediyesi olarak Diamond Line Gülaylar’da Date Koleksiyonundan alacağınız takvim kolye üzerinde aile üyelerinin doğum günlerini işaretleyebilir ve sadece ona özel bir kolye ile benzersiz bir hediye verebilirsiniz. Yine annenize Diamond Line Gülaylar’da plaka kolyeleri üzerine çok özel bir tarihi, ismi veya çok özel notunuzu yazdırabilirsiniz. Bu gibi kişiselleştirilmiş bir ürün ile annenize “Canım annem sen yanımdasın ve bunun için çok mutluyum.” mesajını verebilirsiniz. Annenize yılbaşı hediye fikirleri içerisinden bir diğeri de her zaman zevkle takacağı tektaş pırlanta ve elmas çiçek bir kolye hediye edebilirsiniz. Yılların eskitemediği klasik bir hediye haline gelen tektaş kolye veya elmas çiçek kolye zarif ve şık bir seçenek olarak aklımızdan çıkmıyor. Pırlanta, elmas bütçemi aşıyor diyorsanız, Diamond Line Gülaylar’da aynı kolyelerin altın ama zirkon taşlı seçeneklerini bulabilirsiniz. Annelere özel yılbaşı hediyeleri içerisinde en popüler hediye seçenekleri arasında yeni yıla özel üretilen kar tanesi bileklik, kar tanesi kolyedir. Diamond Line Gülaylar’da kar tanesinin birçok figürünü bulabilirsiniz


Babalara Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?
Babalara Özel Yılbaşı Hediyesi

Yeni bir yılı karşılamanın heyecanı içinde sevdiklerimize ne hediye alacağımızı düşünürken bir anda “Baba ne alsam acaba?” dediğiniz oldu mu? Babalara bu yılbaşında anlamlı bir hediye vererek onları mutlu edebilirsiniz. Diamond Line Gülaylar’ın Majesty Koleksiyonu’nda altın, gümüş erkek bileklikleri, erkek zincirlerinden seçeceğiniz bir hediye unutulmaz olabilir. Daha geleneksel babalar için ise Diamond Line Gülaylar’ın doğal taşlı altın teşbih seçenekleri aile yadigari olacak nitelikte bir hediye olacaktır. Babanız iş hayatında devam ediyor ise altın kravat iğnesi veya kol düğmesi de şık hediyeler listesinde yerini almaktadır


Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?


Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyesi

Yeni bir yıla girerken şüphesiz üzerinde en çok düşündüğümüz konulardan biri de sevgilinize ne alacağınızdır. Karşımızdaki kişiye onu ne kadar sevdiğimizi ve önemsediğimizi anlatmak için hediyelerden daha güzel bir yol olabilir mi bilemiyoruz. Karşınızdaki kişiyi mutlu etmek için yapılan bir şey ne kadar büyük bir etki yaratır şaşıracaksınız. Hepimizin bildiği gibi de yılbaşı sevgiliye hediye armağan edilecek en özel zamanlardan bir tanesidir. Yılbaşı gecesinde romantik bir akşam yemeği yiyebilir, gecenin sonunda yeni yılı unutulmayacak bir hediye ile taçlandırabilirsiniz. Yılbaşında sevgiliye alınabilecek yılbaşı hediyeleri konusunda öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta, alacağınız hediyenin etkisinin mümkünse en azından önümüzdeki yıl boyunca devam etmesi olacaktır. Gelecek planlarınıza yönelik olabilir, birlikte kurduğunuz hayallere atıfta bulunabilir, imkanlarınız el veriyorsa hayallerinizi ve planlarınızı gerçekleştirmeye yönelik olabilir.


Yeni bir yıla girerken evlilik teklif etmek isteyen beyler için Diamond Line Gülaylar’da binlerce farklı tasarımda ve montürde pırlanta tektaş yüzüklerden bir tanesini seçebilirler. Yeni yılda sevgili için pırlanta tamtur, yarım tur, baget kolye, pırlanta beştaş en çok tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor.


Sevgilisine farklı bir hikayede hediyesini sunmak isteyen beyler, Lady Diana’nın romantik pırlanta safir yüzüğünü tercih edebilirler. Şüphesiz sevgiliniz için pırlanta safir yüzük unutulmaz bir hediye olacaktır. (https://gulaylar.com/124_karat_pirlanta_renkli_trend_yuzuk__sn01063308)


Yeni yılda aşkınızı anlatmanızın bir yolu da aşkın simgesi olan pırlantalı yakut bir yüzük olabilir. Klasik ve zamansız bir hediye olan pırlantalı yakut yüzük nesilden nesle geçecek bir aile yadigarı olacaktır. (https://gulaylar.com/103_karat_pirlanta_renkli_trend_yuzuk__sn01064699)


Sevgilinizin parmak ölçüsünü bilmiyorsanız Diamond Line’daki kalp figürlü kolyeler, özel mesajınızı yazabileceğiniz plaka kolyeler, size ait özel bir tarihi belirtebileceğiniz Date kolyeler veya altın kalp figürlü yüzükler arasından özel bir hediye tercih edebilirler. Ayrıca güzel bir bileklik de sevgilinizi oldukça mutlu edecektir. Bileklikte işte ve sosyal hayatta rahatça kullanabileceği modelleri tercih etmenizde fayda var. Yine kalp figürlü bileklikleri tercih edeceğiniz gibi, son zamanlarda kadınlar tarafından en çok beğenilen altın toplu bileklikleri de tercih edebilirsiniz.


Kadınlara Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?
Kadınlara Özel Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşının gelmesine sayılı günler kala herkes hediye alma telaşı içerisine girer. Özellikle kadınlara hediye seçmek bu noktada erkekleri zorlayabilir. Yılbaşında kadınlara yapılacak en özel sürpriz ona altın bir kolye veya bileklik almanızdır. Diamond Line’nın kar taneli figürler, yeni yılda uğur ve şans getiren semboller en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Eğer hediye alacağınız kadının parmak ölçüsünü biliyorsanız yine Diamond Line’nın trend yüzükleri de çok güzel bir hediye olacaktır.


Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?
Erkeklere Özel Yılbaşı Hediyesi

Erkeklere özel yılbaşında özel unutulmaz bir hediye arıyorsanız Diamond Line’nın Majesty koleksiyonuna bir göz atabilirsiniz. Birbirinden trend erkek aksesuarlarını bulabileceğiniz Majesty koleksiyonunda erkeklere özel altın zincir, altın bileklik ve altın yüzük bulabileceğiniz gibi gümüş zincir ve bileklik seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.


%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim