face
  
Sepetim(0)

Küpe

Pırlanta Küpe

Altın Küpe

Küpe Modelleri

Binlerce yıl öncesinden bu yana kadınlar arasında daha çok kullanılan, erkekler arasında ise daha seyrek kullanılan küpeler, geçmişin günümüze getirdiği kültürel ve geleneksel takı modelleridir.
Devamını Oku...
Takılar, kişilerin daha şık görünmek ve daha alımlı olmak amacıyla kullandıkları parçalardır. Her ne kadar küçük ayrıntılar olsalar da şıklık adına önemli bir yere sahip olan küpe modelleri, kişinin doğru seçim yapması sayesinde beklentilerin çok daha ötesinde şıklığı getiren parçalardır. Takı modası dünyasında tasarımcıların üzerinde en çok durdukları kategoride yer alması sayesinde her kesin kendi tarzına en uygun seçenekleri değerlendirmesi de daha kolay oluyor. Gülaylar.com olarak bu alanda yapılan yenilikleri ve değişimleri zamanında müşterilerimize sunarak moda dünyasından ayrı kalmamalarına yardımcı oluyoruz.

En güzel küpe modelleri

Farklı tarz ve stilleriyle kendini gösteren küpelerde, altın ve pırlanta modeller daha fazla tercih edilir. Bunun nedeni ise hem fiyat bakımından daha ekonomik seçeneklerin olmasıdır hem de şıklık adına beklentileri daha iyi şekilde sunmasından kaynaklanmaktadır. Tektaş küpele, baget küpeler, elmas küpeler, inci küpeler ve renkli trend küpe modelleri ile light küpe modelleri, yeni sezonun en dikkat çekici tasarımları arasında yer alıyor. Biz de her yaşan ve tarza uygun seçenekleri sunduğumuz bu kategorimizden alışverişin daha kolay hale gelmesi için seçeneklerimizi arttırmaya devam ediyoruz. Yeni sezonda en güzel küpe modellerinden yararlanmak için en doğru adrestesiniz.

Şıklığınızı yansıtan küpeler

Özel bir davete giderken, söz, nişan, kına veya düğün davetine icabet ederken seçtiğiniz kıyafeti tamamlayacak ve şıklığınıza renk katacak küpe modellerinden birini seçmeyi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Çünkü isabetli bir kombinasyon oluşturmak için mutlaka takı ve aksesuar modellerinize de dikkat etmeniz gerekir. Tabi ki bu alanda seçim yaparken seçenekleri ile zengin modeller sunan bir adresten yararlanmanız gerekir. Küpe dünyasının en yeni ve en çok beğenilen modellerine yer verdiğimiz bu kategorimiz, aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz ve en uygun fiyatlarla sipariş edebileceğiniz yerdir. Sizlere sunduğumuz zamansız parçaların ihtişamlı güzelliklerini değerlendirmeden küpe almaya karar vermeyin.
Devamını Gizle
%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim