face
  
Sepetim(0)

Yüzük

Pırlanta Yüzük

Altın Yüzük

Yüzük Modelleri

Yüzük, eskiden beri erkek ve kadınların aksesuar olarak en çok kullandıkları parçalardan biridir.
Devamını Oku...
Evlilik, nişan, söz başta olmak üzere kişinin kendi zevkine göre de seçi yapabildiği yüzükler, moda dünyasının da üzerinde en çok durduğu kategorilerden biridir. Her sezon birbirinden farklı tasarımlarıyla kendini gösteren yüzük modelleri, yenilenen sezonda yine harika tasarımlarıyla kendinden söz ettirmeye başladı. Kadın yüzük modellerinde özellikle yapılan yenilikleri incelediğimizde, geçmişin esintisi ile yeni sezonun ihtişamlı yönlerinin birleştiğini görüyoruz. Bu da tabi ki seçim yaparken yeni modellerden yararlanmanın kolaylıklarını oluşturuyor. Her biri diğerinden şık tasarımlara sahip olan altın yüzük modelleri, pırlanta yüzük modelleri, Gülaylar.com farkıyla kredi kartına 4 taksit avantajlarıyla sunuluyor.

Yeni sezonda ihtişamlı modeller

Her ne kadar küçük ayrıntı gibi dursa da tamamlayıcı olması açısından yüzüklerin yeri bir başkadır. Basit bir takı parçası olarak değerlendirmekten öte, şıklığı tamamlamak ve tarzı yansıtmak için de kullanılabilen yüzükler, tektaş, pırlanta, baget, tamtur, elmas, inci, tria ve daha birçok model seçeneği ile alışveriş dünyasının en güvenilir ismi Gülaylar Pırlanta’dan siz değerli müşterilerimize sunuluyor. Her yaştan bayan ve erkeğin bulabileceği birbirinden şık modellere yer verdiğimiz sitemiz, takı alışverişinde güven ve kaliteyi yakalamanız adına tasarlanmıştır. Yüzük modelleri noktasında aradığınızdan çok daha fazla seçeneği bir arada bulabileceğiniz sitemiz, hediyelik yüzükler veya kendinize özel yüzükleri en kolay şekilde bulabileceğiniz adrestir.

En güzel tasarımlar, uygun fiyatlar

Yüzüklerin dünyasında birbirinden farklı değerli taşlar kullanılarak elde edilen tasarımlar bulunur. Tabi ki bu da fiyatların değişmesinde etkili bir yere sahiptir. Altın yüzük fiyatları, taşın değerli olmasından dolayı diğer seçeneklere göre biraz daha pahalıdır. Ancak bunun yanında altın yüzüklerde düşürülen değerler sayesinde biraz daha uygun fiyata yüzük modelleri bulmak da mümkündür. 14 ayar altın yüzükler, hem şıklığı ile hem de fiyatı ile beklentilerinizi karşılayabilecek modellerdir. Seçenekleri biraz daha farklı şekilde değerlendirmek isteyenlere sunduğumuz pırlanta yüzükler ise karat değerlerine göre farklı fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Her birini ayrıca değerlendirebileceğiniz kategorimiz, beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunacaktır, incelemeden geçmeyin…
Devamını Gizle
%100 Güvenli Alışveriş Garantisi
Ücretsiz Sigortalı Gönderi
Ömür Boyu Bakım Garantisi
Koşulsuz İade ve Değişim